SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak bardzo doping zwieksza limit palenia fatu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to może jednak się wstrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94649 Napisanych postów 364644 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669676
ale to chyba nie u każdego taki efekt poza tym teraz zima dobry okres na takie combo.Jak latem na t3 i clenie wsiadłem w autobus to ludzie jak na d****a się patrzyli po 3 przystankach byłem mokry jak po basenie kapało normalnie ze nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
W lato w autobusie nie trzeba t3 i clena żeby tak wyglądać


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-11-13 20:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mm1986
Micz a wiesz moze jak to wyglada pod wzgledem farbowania ciala od srodka? Duzo o tym czytalem. Kolega moj bral DNP tu u mnie to na zolto bylo wszystko, az strach pomyslec co w srodku sie dzieje



W toalecie widac, ze jest inny kolor, ale nie jakis mega zolty i dosc szybko po odstawieniu wraca do normy
Pierwsze wzmianki o DNP jako spalaczu sa z 1885r, pozniej w latach 30' dwudziestego wieku srodek byl dosc intensywnie badany i to na ludziach wiec w tym aspekcie jest przebadany pewnie lepiej niz saa, no i jakies wielkiej tragedii nie bylo.
Chociaz trzeba pamietac ze najnizsza zanotowana smietelna dawka to 4,3mg na kg

Na zolto sie nie pocilem po DNP, za to po trenie E raz mi sie zdarzylo jak bylem na weselu i bylo mega goraco, koszule od srodka mialem zolta i jak przecieralem czolo chusteczka to tez zolto.

Kiedys napisalem pisalem pare slow o dnp:
http://kulturystyka.pl/niebezpieczne-dnp-art-by-mieczelx/comment-page-1/

Edit: Napisalem to 10lat temu, ja pyerdole jak ten czas leci , nie wierze


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-11-13 22:03:41

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tam piszesz ze węgle dość wysoko teraz mówisz że raczej nisko, ile na kg masy ciała uznajesz za odpowiedni? Czy raczej sprawa indywidualna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Minelo 10 lat, pewne poglady sie zmieniaja, wysokie wegle daja lepszy wyglada, bo generalnie na dnp wyglada sie bardzo hooyowo(to tez zalezy od dawki) , obecnie mi nie zalezy na pelnym wygladzie w czaie trwania redukcji,
pozatym wtedy pewnie myslalem ze od tego goraca pali sie tluszcz bo takie wtedy generalnie krazyly poglady, 6 posilkow dziennie bo jak nie to katabolizm etc
Ile wegli ? mysle ze nawet bez wegli bedzie ok


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-11-13 22:41:50

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
miczelx
Minelo 10 lat, pewne poglady sie zmieniaja, wysokie wegle daja lepszy wyglada, bo generalnie na dnp wyglada sie bardzo hooyowo(to tez zalezy od dawki) , obecnie mi nie zalezy na pelnym wygladzie w czaie trwania redukcji,
pozatym wtedy pewnie myslalem ze od tego goraca pali sie tluszcz bo takie wtedy generalnie krazyly poglady, 6 posilkow dziennie bo jak nie to katabolizm etc
Ile wegli ? mysle ze nawet bez wegli bedzie ok



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-11-13 22:41:50
szacun. 10 lat temu to ja miałem 13 polecę poniżej 100 węgli zobaczymy co to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Miczelx jak wygląda sprawa występuje senności lub bezsenności ? Jaka twoim zdaniem jest dawka minimalna 2razy 200mg ? Czy miałeś sidy ze strony układu pokarmowego?

Ja jakbym się zdecydował, to jednak bez węgli żle funkcjonuje na ketozie czułem się fatalnie.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-11-13 22:52:31

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja myślałem o podawaniu do posiłków 7x dzień po 30 mg przez dłuższy okres czasu


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-11-13 22:54:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sorki pomyliłem się dawka początkowa DNP to ( 100mg co 12h) a docelowa 200mg co 12h.

Pisze też o eliminacji solarium oraz standardowego opalania, więc lepszym okresem brania jest jesień lub zima , tym bardziej po tak upalnym lecie jakie mieliśmy .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań, mały guzek na prawym sutku!

Następny temat

Tren tesc wino t3

WHEY premium