SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jajecznica

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Chcę sobie urozmaicić śniadanie, bo jakiś czas jem zawsze to samo. Chciałem zrobić jajecznice. Są jakieś przeciwwskazania? Jak zrobić taką zdrową jajecznicę?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516309
A co w jajecznicy jest nie tak?

Wbijasz jaja na patelnie i smażysz. Dodatki wedle uznania. Poczytaj.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
zadnych przeciwskazań, a pomysłów na jajecznice jest ogrom- w kuchnia sfd jest nawet osobny temat o jejecznicach. Polecam rownież frittate

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Okej, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 256 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4333
ja jem co dzien rano z 5 jajek a jak chodze na 2 zmiane do pracy a jak na rano to 3 jajka sadzone i wszystko ze mna ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2499 Napisanych postów 49845 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335958
http://www.sfd.pl/Jajecznica__Wszystkie_możliwe_odsłony-t813795.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepisu nie potrzebuj, bo to jedno z łatwiejszych dań więc spoko. Tylko zastanawiałem się czy przy smażeniu coś nie tak z jajem się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
nic sie nie dzieje. nawet na maśle czy boczku mozesz sobie zrobic

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, już dzisiaj jestem po jajecznicy. Brakowało mi tego, bo przez szkolę nie miałem czasu na spokojne śniadanie więc robiłem sobie w blenderze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516309
To wstawiaj wcześniej.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tegoroczny maturzysta się kłania, więc teraz można spać opór. ^^ A wstawać wcześniej chodząc np. na 7.30, robiąc dwa posiłki do szkoły ze śniadaniem lipka. Lubię pospać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamienie na nerkach a białko.

Następny temat

dieta ektomorfik podana na innej stronie

;