SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja, GroH i nasza masarnia!! :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156


siemka kapello wygladasz spox gdybys sie opalil i do tego jeszcze czyms wysmarowal wyszedl o wiele lepiej.......ale i tak widac niezla rzezbe

"Kiedy jestem na siłowni jestem tam sam nie mam tam nikogo nikt mnie nie zmuszał abym tam poszedł, jestem kowalem własnego ciała i umysłu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
CO nie wierzcie im znam ich dobrze i wiem ze Kapello i GroH to 2 najwieksi koksiarze jakich ten swiat widział a i nie ma sensu lolek zebys ich krył


A teraz tak powaznie chłopakow znam dobrze i wiem ze nie sięgają po tego typu wspomagacze/Kapello to dobry chłopiec a GroH to predzej by mi l***e zrobił niz by wziął koksy no i oczywiscie dostajecie po SOG-u

###########################
#Barlinek Rulezz#
###########################

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
hehe ale niektore wypowiedzi sa bezbledne
ale nie klocic sie tu tylko oceniac

aha i jeszce jedno morph nie wysylaj przy kazdej wypowiedzi swojego zdjecia (tak tylko mowie bo moze to zostac zle odebrane przez niektorych)

!!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind !!!
!!! Champions are Made not Born !!!

##################
#Barlinek Rulezz#
##################

!!! RURU PASZCZU Rulezzz !!!

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3223
A ty Marcelek chcialem zauwazyc ze ostanio u mnie na silowni znalazlem opakowania po omce i mecie, takze zauwazylem ze szybko ci zaczyna sila isc a wiec niewiem czy nie bierzesz

A tak wogole to chcialem zauwazyc ze nudzi mnie czytanie o kazdym dobrze zbudowanym czlowieku ze bierze koksy, moze zamiast tego lepiej by bylo podziwiac co potrafia ludzie dokonac?? (jesli nie macie swoich dobrych osiagniec a jesli macie to po co zazdroscic innym tego co dokonali)

A tak na marginesie: szczerze mowiac jak ktos na live np. mi by powiedzial ze biore koksy to bym go lal w morde odrazu (wiem ze zaraz ktos napisze ze jestem nerwowy po koksie) ale na lusie ludzie maja tendencje do pisania roznych glupot napewno wiekszosc mnie tez potraktuje jak bym glupoty pisal ale posdrowienia dla wszystkich

Plus i minus, plus i minus, plus i minus
Czy to plus czy to minus byl
Plus i minus, plus i minus
Ostrzezenie przed niebezpieczenstwem!

Plus i minus, plus i minus, plus i minus
Czy to plus czy to minus byl
Plus i minus, plus i minus
Ostrzezenie przed niebezpieczenstwem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1163
Ludzie mówcie co chcecie. Fakt rozstępów mam dużo, ale jak sie za***la na za***stej diecie to też można tak szybko rosnąć żeby się zrobiły. A poza tym juz nie będe się powtarzał od czego mogą powstawać rozstępy, a o syfach też nic nie wspomne bo nikogo nie mam zamiaru przekonywać , że nie biore koksu. Małe przypomnienie TU SIĘ OCENIA ZDJĘCIA , a nie coś innego. Jak ktoś chce pogadać niech poszuka mojego gg. Powidzieć coś bezpodstawnie każdy potrafi i w ten sposób może tylko ośmieszyć siebie.
Dzięki za wszystkie opinie.Pozdrawiam.

################
# Barlinek Rulezz #
################
Moje zdjęcie: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72058 

################
# Barlinek Rulezz #
################
Spokojniejszy, mniej agresywny, wyluzowany :) przemykam tu i tam ;).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
elaegancka siłownia zwłaszcza te plakaty, a co do rozstępów to też coś o tym wiem, mam ich pełno bo szybko masy nabrałem, i dużo jest takich co ma je bez koksównie słuchajcie tych co tak mówią, nie ma sie co nimi przejmować
tak trzymać chłopaki

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej stary a skąd ci się wzieły te rozstepy na klatce? To od tego banana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Ja nie moge ale ludzie zazdroszczą.
Kapello**** w to wbijaj mi też każdy ******li że koksze a nie mają pojęcia nic o diecie i treningu.
Trzym sie


gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
gekon jak zwykle dobrze gada


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
buehehehh spoko rozstepy to raz a rozstepy wygladajace jakby ktos chcial mu u***ac reke i jezdzil pila lancuchowa po klacie to dwa. Pryszcze od potu to tak zwane potowki sa male i az tak nie zrzucaja sie w oczy a wulkany ktore oni maja jaki to zbieg okolicznosci we dwóch to poprostu organizm wydala toxyny , a nie pot!!!!!!! i skonczcie ******lic zamknijcie temat chlopaki spoko wygladaja nie ciagnijcie juz!!!

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje oko %-)

Następny temat

piiiiip

WHEY premium