SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEFF LONG nowa droga do USTALONEGO CELU

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Perfect Body:
Witamy z powrotem Jeff
Prawie rok temu (Perfect Body nr 24) byłeś gwiazdą na naszej okładce. Od tego momentu wiele się zmieniło .... Czy możesz nam powiedzieć w kilku słowach, co dokładnie?

Jeff Long:
Cieszę się, że wróciłem i znów znalazłem się na łamach Waszego magazynu. To wyraz wielkiego wsparcia dla zawodników i dla mnie. Od czasu pojawienia się na okładce i w magazynie Perfect Body w zeszłym roku podpisałem wieloletni kontrakt z Olimp Sport Nutrition®. Jeśli mam być szczery, ich produkty potrafią „skopać tyłek” - od smaku do jakości - i współpraca z żadną inną firmą nie dałaby mi większego zadowolenia.(...)


PB:
Jestem pewien, że jako członek Olimp Team stosujesz najlepsze dostępne suplementy. Jakie są więc Twoje ulubione produkty i dlaczego?

JL:
Moim ulubionym produktem jest zdecydowanie ananasowy BCAA XPLODE Powder®. (...)


PB:
Proszę, podaj naszym Czytelnikom, jak dokładnie wygląda Twój trening dzielony. Jakie wykonujesz ćwiczenia, ile serii i powtórzeń?

JL:
Mój plan treningowy wygląda następująco. Poniżej podaję rozkład treningów w pierwszych 2. tygodniach poza sezonem i podział, który obecnie stosuję.

TYDZIEŃ 1. PLANU MASOWEGO

Siedmiodniowy trening dzielony
Nogi, Klatka i Triceps, Plecy i Biceps (...)

(...)
KLATKA I TRICEPS
ciężko i intensywnie
wyciskanie na ławce płaskiej - 5 serii po 6-8 powtórzeń
wyciskanie z hantlami na ławce
(...)



PB:
Czy nadal jesz cyklicznie węglowodany (dni nisko- i wysokowęglowodanowe) podczas przygotowań do zawodów? Jeśli tak, jakie są plusy i minusy tej metody?

JL:
Nie manipuluję już węglowodanami w diecie. Moja dieta jest (...)


cały artykuł do przeczytania w 29. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku września 2014 w:

salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,
punktach Perfect Body Center,
najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,
prestiżowych klubach fitness.




Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-08-17 18:22:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vita-min multiple sport

Następny temat

DIETA DLA STARTUJĄCYCH KULTURYSTÓW

WHEY premium