SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK UJAC W CV ZE PAKUJE? :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Pax chłopaki. Adam, takie teksty nie świadczą o Tobie najlepiej. O dupie, gównie i prostowaniu zwojów, to na prawdę możesz wypisywać na forum dla miłościków skato. Tak więc miłój pokój, nie wpisuj głupot do CV a dobrze na tym wyjdziesz Sądzę, że pracodawcę zasadniczo interesują Twoje kompetencje, a nie to ile masz w bicu, czy lubisz papieskie kremówki z Wadowic i czy hodujesz w domu legwana

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Kopt wyczerpał temat sfrustrowanego kolegi więc jeśli pozostali, normalni użytkownicy Forum chcieli by uzyskać jakąs pomoc w napisaniu CV to walcie do mnie na priva. W miarę możliwości pomogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1308
ok ok, zacznijmy od tego że moja pierwsza wypowiedz w tym temacie to był zart, który mam nadzieje, przynajmniej dla srednio inteligentnej osoby był zrozumiały. Jesli chodzi o moja druga wypowiedz to był to odzew na arogancki tekst TDCI o zaszczycie i ponizeniu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej u niego, a co to samego TDCI to stary spojrz na siebie, chwalisz sie kilkoma sztukami garniturów, osadzasz inteligencje człowieka bo liczbie przeczytanych artykulów na sfd i w ogóle od twoich wypowiedzi wieje snobizmem i arogancja. Pokój bracia:)(i Ty TDCI tez)

***KRT***JNBNWCPBC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
adam_jnk śmiesznie było Aż Ci soga dam bo jestem w złym humorze i czekałem aż ktoś mi go poprawi

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1308
spoko Kaziol, tak jakos wyszlo:) nie lubie po prostu jak probuje mnie pouczac ktos kto pisze ze z powodu dobrze skrojonego "gangu" wytwarza sie przepasc pomiedzy nim a pracodawca:):):) Pozdro!!!

***KRT***JNBNWCPBC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Temat tego artykułu to: "JAK UJAC W CV ZE PAKUJE? :)"
a nie "jak ująć w CV, że się jest rozgarniętym" ? Myślę, że to drugie jest w twoim przypadku niewykonalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
TDCI przecież adam już pisał, że żartował a poza tym z takimi wymiarami jakie ma autor tematu to już ktoś napisał że se może odpuścić zaznaczenie tego w CV ale to też zależy od tego na jakie stanowisko sie ubiega

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
w sumie racja
pomin to w cv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1308
TDCI teraz to juz kompletnie nie wiem o co Ci chodzi, chyba probujesz wybrnac z beznadziejnej sytuacji w ktora sam sie wpakowales... powodzenia zycze w kazdym badz razie:) a jesli chodzi o powazna odpowiedz to uwazam ze jesli w azinteresowaniach wpiszesz sport to wystarczy, no chyb aze startujesz na pracownika ochrony czy cos takiego to mozesz wpisac konkretnie ze trenujesz kulturystyke. Pozdro!!!

***KRT***JNBNWCPBC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Nie chce mi się już pisać i czytać w tym temacie, Wam już chyba też. Może nie odebrałem tego jako żartu, zwłaszcza określenia "mięczaki". Ale kij z tym. Macie po Sogu bo szkoda czasu na wypisywanie bzdur. Lepiej się udzielać w innych postach i pomagać innym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy brać tą ławke ?

Następny temat

Wulkanizacja piłki do kosza

WHEY premium