SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI TREN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
black a powiedz tak szczerze-sam lejesz to brd??czy ktoś Ci płaci za taką reklamę??nieważne która opcja jest prawdziwa, powiem jedno-efekt odwrotny niż zamierzony, bo jeśli ktoś myśli że takim naganianiem mnie skusi to mnie odraża ja rozumiem, że chcesz dobrze, ale naprawdę przesadzasz, chyba ie było twojej wypowiedzi w której byś nie wychwalał pod niebiosa brd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
boli cie to ??
akurat tak sie sklada,ze wypowiadam sie o firmie ktora obecnie bije.4 srodki,od 13tygodni.
wczesniej uzywalem alchemii i eurochemu,i wtedy o tych firmach zabieralem glos.
jechalem na jelfie[omo,meta] to o jelfie sie wypowiadalem.
pisze o tym,co znam. to zle ? ze moje wypowiedzi sa poparte praktyka ?
i nic nie wychwalam pod niebiosa napisalem 3 litery
koles sie pyta o tren - jedyny jaki bilem,bije,i sie na nim nie zawiodlem - to tren brd.
czemu mialbym tego nie napisac ? bo co, bo kogos razi ze ciagle pisze o jednej firmie ?? akurat uzywam,to opisuje.
to jest forum,bede chcial to bede w kolko pisal o dupie marynie,i nic ci do tego.

-ja tez mam przejrzec twoje wypowiedzi,i wytykac ci ze o czyms piszesz za duzo,a o czyms za malo ??
D Z I E C I N A D A.

Zmieniony przez - black28 w dniu 2009-11-28 23:10:01

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8429
ten bd jest ok, disiaj dopadl mnie atak 2 flaszke jednak wezme tego generica bo tanszy i 25mg wiecej w ml.

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
zapewne trafil ci sie org BD.
pozostaje pogratulowac
wiesz,nie ufaj zbytnio etykietkom na flakonie.chociarz ten GENERIC raczej dobre opinie zbiera.
powodzenia.

Zmieniony przez - black28 w dniu 2009-11-28 23:31:40

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
proszę bardzo, wyszukaj jak Ci się uda
Twoich nie trzeba wyszukiwać, w każdej pimpujesz, nick zmieniony ale treść ta sama mniejsza o to, bo jak nie masz nawet odwagi się przyznać to nie mamy o czym dyskutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
nie nick zmieniony, tylko poprzednie konto "smoki1" zostalo zbanowane,na kilka lat.
i zalozylem nowe konto,z nowym nick'iem.

pomysl troche,czy gdybym klepal brd,to pisal bym o tych produktach na forum ??
raczej wogole bym sie nie udzielal,a juz napewno w tematach o tej firmie.

a pomowienie,w naszym systemie prawnym jest karane.wiec filtruj bajere.
i uwierz mi,ze gdybym byl producentem - za takie glupie gadki,doczekalbys sie problemow z mojej strony.

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Atomic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"a pomowienie,w naszym systemie prawnym jest karane.wiec filtruj bajere. "

koorva mać strach się bać

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2009-11-29 15:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
w co jak w co ale w brd to za choja bym nie celował,brałem kilka środków z tej firmy i na pewno coś tam było ale stężenie 50% jak nie mniej,znajomych też sporo to brało i opinie takie same-czyli lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
ja moge z czystym sumieniem polecic tren z Razaka , kuzyn jest na cyklu z tego trena i mówi i widac ze środek działa jak nalezy juz przy dawce 0.7ml e2d robi bardzo ładnie , jest w 4 tyg cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najczęściej używane Sterydy

Następny temat

Stagnacja na OMO

WHEY premium