SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIEGO BOLDA BIĆ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
mówią. ale zanim wieść się rozniesie, zanim wyczytamy w necie żę pojawiła się jakaś nowa "firma" to już zdąży wyjść na rynek dużo gorszych partii. poza tym to że klepie nie znaczy żę w środku jest to co powinno być. i tyle ile powinno być. jak dzisiaj rano przeczytałem czyjąć wypowiedź że 600mg bolda tygodniowo to lajt który tylko krew troche zagęści to mnie powaliło. uświadomiłem sobie ile warty jest ten towar to krący po osiedlach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
najlepiej sobie samemu zrobic albo znac kogos kto robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
pod warunkiem że to co mu przyślą do rozrobienia to faktycznie bold. zapraszam do zapoznania się z tematem B50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no to jest wlasnie najciezsza kwestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
muzyk haa to była moja wypowiedz a biłem wtedy BD wiec nawet nie mam pewności czy to było BD ;] więc masz racje z tym co piszesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
panowie to co teraz z tym boldem?????????? brac to czy nie brac? czym go zastapic jak cos deka?

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3829
kup 2 flakony genfara dla krowek i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
dokładnie. tylko weterynaryjny. oczywiście może się zdarzyć że jakiś under wypuści dobry bold. ale zbyt duża loteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
co stego ze ma 50mg w ml a myslicie ze w tych innych underach jest 200mg w 1 ml bolda predzej propa w malym stezenie lepiej brac miej a wiecej

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
to co z tym boldem teraz ,zonk! zastapic go czyms innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finabol 30 + Deca 200mg/ml ?

Następny temat

3 CYKLE DO OCENY I POPRAWEK

WHEY premium