SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uczulenie na bolda

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 2649 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 85380
Witam panowie kumpel wziol boldka atoma ten sam co ja obecnie skonczylem i w miejscu injwyskoczyla mu za***ista opuchlizna czy jest opcja ze jest na to uczulony czy cos innego??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5452 Napisanych postów 72967 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 614854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 15480 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90607
moze na olej uczulony ,zanieczyszczony towar,albo zle sie wbil kazda opcja mozliwa

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 2649 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 85380
no tez mu powiezialem ze inj zle zrobiona ale sie zapiera ze wszystko ok boldek ok bo zjadlem:) 3 flakony tak wiec nie wiem zrobil drugi zastrzyk w druga noge i to samo nie wiem a co proponujecie na pozbycie sie teraz tej opuchlizny??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10223
a jak wrażenia i efekty po boldku i z czym ładowałeś
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol z Axilabs

Następny temat