SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA SIŁKA POD KONKTRETNY CEL ???

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Hej,

Zastanawiam się którą siłownię wybrać we Wrocławiu, czytałem na forach o różnych ale nie mogę się zdecydować która dla mnie będzie najlepsza.

CEL: Na najbliższe 9 miesięcy -> zgubienie 36 kg (obecna waga 113kg) :) Idealna siłownia dla mnie powinna oferować:
-> konsultacje z dietetykiem
-> pomoc w dobraniu ćwiczeń na poszczególne dni tygodnia oraz dopalaczy, (chętnie dopłacę za coś takiego, nie musi być to osoba z tej siłowni, ale nie wiem jak znaleźć we Wrocławiu w 100% kompetentą osobę).
-> ćwiczenia grupowe z nastawieniem na gubienie tłuszczu
-> przeprowadzenie badań dodatkowych jak np. pomiar tkanki tłuszczowej czy profilaktyczne badanie serca (jeżeli można we Wrocławiu zrobić taką ogólną profilaktykę z pomiarem tłuszczu to proszę o jakiś namiar)
-> Sauna, łaźnie i tym podobne dodatki.
-> Dobrze aby siłownia nie była niewiadomo jak zatłoczona :)

Cena jest sprawą drugorzędną, wolę zapłacić więcej a mieć więcej szans na realizację celu.

Do tej pory znalazłem bodyfit.pl która idealnie pasuje pod moją lokalizację (śródmieście) ale słyszałem też dobre opinie o Activefitness i Worldclass. Nie wiem jak wygląda sprawa z Wrocławskim Centrum Spa oraz innymi siłowniami. Proszę o poradę która byłaby najlepsza i dlaczego.

PS.

Co sądzicie o stronie nowecialo.pl ? Warto skorzystać czy kompetne dno :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silownia krzyki okolice ulicy Wielkiej, Ronda powstańców Śl

Następny temat

Drążek we Wrocławiu

WHEY premium