SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotoniki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Witam, od dłuższego czasu trenuję 4 razy w tygodniu i mam do Was pytanie czy izotoniki typu Powerade,oshee są dobre po wysiłku fizycznym ? Sportowcy korzystają z ich produktów, ale właśnie się zastanawiam, czy to tylko nie jest taki pic, żeby ludzie kupowali, a w bidonach mają swoje napoje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Wiecej straty niz korzysci polecam osobisciei wode mineralna najlepiej muszynianke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Czekam też na wypowiedzi innych :) mi ostatnio do gustu przypadła kinga pienińska gazowana :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak najbardziej izotonik w okresie budowania masy, czy przy wysilkach dosc intensywnych smialo mozna stosowac.
tylko trzeba wliczyc cukier do diety z takiego napoju

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
No właśnie też się kiedyś zastana wiałem nad tymi izoton...Myślę ze ektomorfikowi (Ja) nie zaszkodzi cukier z takiego napoju..

Chwile zawahania znikają po ciężkim treningu gdy mięśnie proszą o litość.Każdy krok,który robię to krok w przód i dążenie do idealnej formy.Dążenie do perfekcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak najbardziej mozna sobie popijac,
przy dosc dlugotrwalych wysilkach czuc roznice popijacac cos z ladunkiem energetycznym, a sama wode

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
a co polecacie oshe? Kawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozna ale jak juz to wlasnej roboty te 'markowe' wychodza strasznie nieekonomicznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prozba o pomoc

Następny temat

wyciskanie hantelek na ławce skośne czym zastapic

WHEY premium