SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izolat?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 406
winko zawaliłem myslalem ze pojdzie rzezba owszem poszła ale pod tluszczem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jak się nie ma pojęcia o diecie to tak bywa, przykro mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
tak to jest jak "uświadomieni" koledzy doradzają małolatom i nie tylko jakie saa jest na co... jak słyszę, że wino jest na rzeźbę i spala tłuszcz to mnie hooy bierze i bym po mordzie nayebał najchętniej.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
no kurna bo wino jest na dobrą banię a nie jakąś rzeźbę
nic nie zrobisz, taka mentalność, jeden suchar doradza drugiemu i tak to się kręci niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
bez restrykcyjnej diety będzie bida
młody jesteś to jak się zaweźmiesz powinno być ok
ale patrząc po ilości fatu trzeba już i konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 406
No mam diete , zamieściłem .
Każdy się tak mądruje a chyba każdy popełnia w życiu błędy. Nie powiedziałem że spala tłuszcz tylko że wejdzie suche mięcho rzeźba... Kto powiedział że wino to spalacz! .; /
Być może za wcześniej ale to moja sprawa chciałem się tylko zapytać jaki izolat a nie o to żebyście szukali główna... za przeproszeniem w kontekscie .
Był cykl 6 tyg tylko już po odbloku i przerwa miesiąc czasu. Jest ok. :) Byłem na badaniach stan zdrowia ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Na cholere Ci ten izolat?

Zwykłe WPC wystarczy.

Poza tym, nie widze potrzeby od razu wrzucac spalacza.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2011-09-09 20:35:08

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 406
chyba napisałem wcześniej zbije do 7 kg potem spalacz. Po co na początek spalacz, bezsensu!.
Narazie dieta na czysto bez niczego tylko bcaa biore 2kg spadlo juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
aaaaaaaa no taaaak, no przecież masz rację... to ja na Twoim miejscu bym reklamację u dila zrobił na to wino, bo przecież nie weszło jak to napisałeś "suche mięcho rzeźba"... niby jak miało to "suche mięcho rzeźba" wejść? hm? najpierw musiał byś skalpelem opyerdolić z siebie ten cały smalec. jeżeli chcesz dobrej rady to posłuchaj uważnie co Ci teraz napiszę: ułóż dietę na ujemnym bilansie kcal, zadbaj o dobrej jakości żarcie, stosuj się do ułożonej diety (!), zapyerdalaj na treningach jak nigdy, wrzuć w plan treningowy aero, z czasem wrzuć jakiś dobry spalacz, nie licz na to, że za miesiąc, czy 1,5 miesiąca będziesz odtłuszczonym mięśniakiem. efektu spodziewaj się za min 3 miesiące ciężkiego tyrania na diecie. jak Cię w końcu wyżyli na łapach i zmienisz rozmiarówkę odzieży weź wino i wtedy zobaczysz jakie sa efektu jego stosowania.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 406
dieta już jest i stosuje sie jej. Też wlasnie na to licze, zrzuce z 20kg potem winko;) albo masteron
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza suplementacja

Następny temat

Pomoc dawkowanie TCM 900k + nitrobolo 2 700g + t-100 120k

WHEY premium