Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Inozytol - wpływ na organizm

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 189 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1175
Takie pytanie, czy ktoś z was stosował / stosuje Inozytol? Pomaga ponoć hamować apetyt na słodkie, do tego uspokaja. dajcie znać czy to prawda, ewentualnie czy są jakieś inne pozytywy.

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6313 Napisanych postów 78036 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 767015
Inozytol ma dość złożone działanie. Oczywiście, jest w stanie pomóc w kwestii regulacji funkcjonowania ośrodka głodu i sytości. Warto jest jednak pamiętać o tym, że jest to marginalna pomoc. Podstawą w kierunku będzie ogół Twojego odżywiania i dostosowania go do aktywności fizycznej i celu treningowego jaki obrałeś. Więcej informacji na ten inozytolu polecam poczytać w artykule przedstawionym poniżej:

https://sklep.sfd.pl/blog-1/Inozytol_a_odchudzanie._Czy_po_inozytolu_sie_chudnie-blog2973.html?srsltid=AfmBOoovpyQUPaJyhh16h9codx1RJ8w58anG_7wI0CPQoOsc7576JIaK 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 106327 Napisanych postów 378364 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1711716
Ciekawa substancja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

Następny temat

Wspomaganie regeneracji - suplementy

Spalanie
Polecane artykuły