SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile białka ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
Mam takie pytanie, gdyż powinno sie dziennie spozywac 2 g białka na kg masy ciała. Ja waze 70 kg i powinienem brac 140 g białka. Dla mnie to jest bardzo mało i spozywam duzo wiecej białka łącznie z odzywka białkową. Nie wplywa to jakos negatywnie na organizm ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zalezy jak wyglada calosci diety
ale podstawowe pytanie brzmi DALCZEGP spozywasz duzo wiecej bialka i ile to wiecej wynosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
Samą odzywke : Profi mass bierze sie 3 razy dziennie po 50 g to jest ok 70 g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
a gdzie jeszcze inne produkty bialkowe jak ja potrzebuje 140 g bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
jem dziennie twarozek i to jest 40 g bialka + maslanka litrowa 30 g bialka + jakas piers z kurczaka 20 g bialka i do tego dochodzi inne jedzenie z ktorego tez jest jakies 20 g bialka. Razem z odzywka jest to 180 g bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wychodzi 2,57 na kg masy ciala
faktycznie nieco zbyt rozrzutnie (ale tylko nieco gdyz przedzial ktory polecam to 2-2,5 g/kg masy ciala)

wiec mozesz odpusic jeden z produktow i bedziesz w podanym zakresie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
i gdzie tu jest budowanie masy bialkiem ? skoro tą nadwyzke bialkową tak szybko uzupelniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie bardzo rozumiem co chesz powiedziec ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
chodzi o to ze wszedzie pisza zeby duzo jesc białka do budowania miesni a okazuje sie ze moja dzienna dawka to bardzo malo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bialko NIE sluzy bezposrednio do budowania miesni - stanowi jedna ze skladowych
Twoja dawka dzienna 180 g bialka - nie jest dawka mala - jak wspomnialem jest nieco za duza dla Twojej wagi - wiec mozesz nieco mniej bialka jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 303
tyle bialka jadlem od bardzo dawna i masa mi praktycznie nie szla do gory. Czy nadrabiac to weglowodanami ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DNI OTWARTE Klubu Revers Fight&Fitness Łódź

Następny temat

Fizjologia i postępowanie w urazach

WHEY premium