SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor101_[dziennik_metody_Oliviera_Lafaya]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Spoko
A jaki masz ogólny rozkład wszelakich treningów w tygodniu ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
2 x SW i 3 x Lafay przeplatane pewnie. I ten Lafay..... dobra już nic nie mówię, tylko te nogi będziesz miał jak z waty


Oglądałeś walkę Maywether - Oritz?



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-09-19 20:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O to kaman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Po treningu zmachany... (za jakiś czas dodam jakiś filmik )

Poniedziałek - Boks / Wtorek - Lafay / Środa - Boks / Czwartek - Lafay / Piątek - Boks ( z tym że prywatnie, na sale przychodzę tylko ja i trener ) Sobota - Basen / Niedziela - Lafay tak że zapi****ol jest + szkoła o tak że tego panowie, nie ma lipy Przesada? z tym planem ?



Tak naturalnie oglądałem walkę Floyd zrobił swoje jak zwykle Natomiast nieustannie czekam na walkę B-hop vs Chad Dawson mam nadzieję że ten pierwszy, obroni swój tytuł

Do juterka panowie zawijam ZDRÓWKA !

Już nie wspomnę o bieganiu oraz koszykówce...

(wykończony)

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-09-19 22:10:06

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Czyżbym nie widział ani jednego dnia wolnego ?
Jeśli dajesz póki co radę to git, ale trąci mi to prostą drogą do przetrenowania niestety

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tzn tak piątek, mogę sobie zrobić wolny, tak samo jak sobotę. Mimo wszystko ja muszę coś robić, a więc będę pewnie biegał rąbał drzewko, bądź też grał w kosza/ wiem troszkę przeładowany ten plan, ale przecież z zajęć bokserskich ani Lafaya nie zrezygnuje (Szczerze mówiąc) nie mam pojęcia, co tutaj mogę skreślić z listy Tak czy siak dzisiaj Lafay

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
sobota basen rekreacyjnie bez szarpania i przy dobrym odżywaniu ogarniesz .

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Dałbym 2x Lafay w tyg i jeśli możesz 2x boks w tyg + basen co daje razem 5 dni aktywnych + 2 na odpoczynek. Tak btw to ile płacisz za jedną godzine z trenerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
W sumie jak w boksie jesteś już zaprawiony, to Lafay w systemie 100-70-100, i ten ewentualny lekki basen jakoś ujdzie. Konieczna dobra dieta i sen, ale to to wiadomo. Może jakieś bcaa byłoby też nie od rzeczy ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rady w "planie" treningowym i o zmiany.

Następny temat

Piwniczna siłka

WHEY premium