SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IRAK-Zabici Polacy to byli Gromowcy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście wole słuchac komentarzy MK niż Dziewulskiego, Drewniaka czy innych "fachowców", pamiętacie komisję powołaną do zbadania sprawy Magdalenki ? Właśnie o takich ludzi mi chodzi... Według mnie (moje skromne zdanie) facet wie co mówi i zna się na rzeczy więc dlaczego nie ma prawa uchodzić za fachowca w swojej dziedzinie ? To prawda, wszędzie go pełno, ale jeśli gość gada z sensem to dlaczego mam go nie słuchać ? W innych krajach byli żołnierze sił specjalnych nagrywają kasety szkoleniowe, pokazują się w TV i nikogo to nie dziwi. Według mnie błędem pana Marcina jest pchanie się do takich gazet jak CKM... W tym sensu nie widzę... Jak pisali moi poprzednicy ma w tym jakiś cel, ale popieram Kaspara że to tylko jego sprawa co robi ze swoim życiem.

Kaspar kiedyś mieliśmy odmienne poglądy na pewne sprawy, nie pamiętam już co to był za temat ale chyba chodziło o Dubrowkę lub Magdalenkę, poszperam w archiwum..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
W kazdyn normalnym kraju takie osoby jak MK powinny unikac wszelkiej medialnosci, niestety nasz kraj nie nalezy do normalnych i chyba jeszcze dlugo nie bedzie. Mysle,ze gdyby w MON i MSWiA byli normalni(myslacy) ludzie to nie bylo by problemu w nawiazaniu wspolpracy miedzy MK a AT i JS. Jesli chodzi medialnosc panow Dziewulski i Petelicki to mi absolutnie nie przeszkadza, w ich wieku moga juz tylko zaistniec i powiedziec pare slow o tym jak bardzo sa potrzebne w dzisiejszych czasach dobre i profesjonalnie wyszkolone oddzialy do walki z T, niejednokrotnie moze ratujac je przed polaczeniem ,rozdzieleniem, likwidacja czy ograniczeniem dla nich $$.
pozdrawiam

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Przecież ja nie postuluję o to, by odebrać mu głos i zdjąć go z anteny. Chodzi mi jedynie o zachowanie umiaru, zachowanie proporcji, które pozwolą postrzegać go jako osobę wiarygodną. Wystąpienia eksperckie tak, komercjalne moim zdaniem są zbyteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
W wiekszosci przypadkow zgadzam sie z tym co mowi MK, problem lezy w tym "gdzie" on to mowi. Rowniez wydaje mi sie ze porownanie medialnosci Petylickiego do MK jest troche naciagane i nie na miejscu.

Wracajac Kaspar do twojego pomyslu z czatem. Wydaje mi sie ze udzial "Matrixa" na forum bylby duzo lepszym pomyslem.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
To już było. Nie wiem czy by się dał namówić znowu.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
"Znowu" ???

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Zdziwiony?

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
I to jak ..

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
"MK nigdy nie byl na tym forum, doradzal czasem..."

Tak jestem zaskoczony, fragment wypowiedzi Kaspara z grudnia ubieglego roku.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, tylko że gdzie mają z nim gadać ? W "Komandosie" dopiero niedawno przeczytałem wywiad z MK, polska "fachowa" prasa to właśnie "Komandos", "Polska zbrojna" i "Żołnierz polski". Ma ktoś inne propozycje gdzie MK mógłby w Polsce zaistnieć ? Dalczego nasi spece od JS nie chcą z nim gadać pisałem wcześniej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dały wam ...

Następny temat

PASZW - na poprawe humoru

WHEY premium