SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IRAK-Zabici Polacy to byli Gromowcy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minro - jezeli pracowales w sluzbach to wiesz jaki sie podpisuje aneks dotyczacy 5 lat zachowania tajemnicy po odejsciu, to dotyczy rowniez wykorzystania umiejetnosci nabytych gdyz sa objete odpowiednia klauzulaw trakcie nauczania.

Wieruszka - nie wiem kogo masz na mysli ale mnie chyba mylisz z kims najwyrazniej. Ponadto, nie ma tu uszczypliwych uwag pod adresem tych ktorzy walcza. przeczytaj raz jeszcze ostatni moj post ( jezeli moge cie o to poprosic ) i zauwaz ile w nim jest zainteresowania obecnymi 2305 i AT. Uwagi dotycza tylko osob, ktore moim ( i nie tylko ) zdaniem delikatnie rzecz mowiac mijaja sie z prawda w tym co mowia - lub po prostu nie zauwazaja ze tylko moga zaszkodzic tym ktorzy sa w sluzbie. Niestety, Pan Petelicki nie ma najmniejszego wplywu obecnie na to co SG zrobi z 2305, a to co sie tam wyprawia to przede wszystkim dlatego bo Petelicki zachowuje sie tak jak sie zachowuje. Pan Polko, odchodzac z jednostki, przyznal ze nie jest ona przygotowana na duze operacje AT ( debata w zyciu wawy ) za co przeciez do tej pory odpowiadal.
Przypominam rowniez, ze absencja z oddzialow bojowych 2305 zaczela sie wlasnie wtedy, kiedy Polko objal dowodzenie jednostka.
Moje wypowiedzi, nalezy traktowac jako glos jeden z wielu na tym forum Wieruszko, nie wiem czemu nadalas mi od razu status ponad. Czyzbys nie byla w stanie sluchac innego zdania niz twoje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
Kaspar H. czym Ty sie zajmujesz?, bo jestes w moim wieku i nie sadze zebys byl expertem ds. terroryzmu. A panowie typu Petelicki czy Polko czy chocby nawet Dziewulski maja jakies doswiadczenie i chyba wiedza co mowia.

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Oj, nie zachowuj się tak, że skłonnam jest pomyśleć, iż na złodzieju czapka gore...Z nikim Cię nie mylę, ani nawet nie próbuje się domyślać kto się za nickiem Kaspar H. kryje. Czytając jedynie Twoje posty, odnoszę wrażenie, że żyję w kraju samych nieudaczników, co to tylko na szkodę swego gniazda działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
seal, myslisz kategoriami komunistycznymi lub czysto trepowskimi - z tego co piszesz to lepszymi operatorami sa ci co maja po 60 lat? tak jak dziewulski? czy tacy co sa na linii i robia to na codzien? wolisz isc do boju z expertem ;) dziewulskim lub petelickim czy dwoma nawet 25-30 letnimi operatorami AT lub 2305? poprosze o odpowiedz

wieruszka - zaczynasz myslec wlasciwie, to jest kraj nieudacznikow, dlatego wszystcy wartosciowi wyjezdzaja poza kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
najpierw Ty mi odpowiedz

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Muszę przyznać, że eksperci od AT i jednostek specjalnych stanowią jedno z najbardziej medialnych środowisk. Konkurencja między nimi taka jak nie przymierzając w showbiznesie. Zważywszy na powagę spraw, którymi się zajmują, wywołują swoimi zachowaniami moje częste zażenowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tych informacji nie posiadasz poswiadczenia bezpieczenstwa, moje pytanie bylo o wiele latwiejsze.

Wieruszka, nie zalamuj mnie, a kto ma to komentowac? Piekarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Nie piekarze, tylko ludzie poważni, odpowiedzialni, skromni...a nie gwiazdorzy. Komentują pracę ludzi, którzy pracują w kominiarkach, których twarzy, nazwisk nigdy nie poznamy. Anonimowi bohaterowie naszych czasów robia czarna robotę...a inni przy tej okazji zdobywaja tanią popularność. Odczuwam tu jakis dysonans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
whatever

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahah, a na temat mowic nie potraficie? seal, to z kim idziesz do boju? z dziewulskim ? wieruszka, doswiadczony operatorze, ile dni sluzylas w sluzbach by miec poglad o anonimowych bohaterach ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dały wam ...

Następny temat

PASZW - na poprawe humoru

WHEY premium