SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INIJEKCJA W POSLADEK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tetnica to naczynie krwionosne prowadzace krew od serca (utlenowana i nieutlenowana) zyla prowadzi krew do serca(utlenowana i nieutlenowana)
Wiec tak w dupie sa i tetnice i zyly.
Wiecie co, najgorzej jak wszyscy, zaczynaja specowac w tematach o ktorych nie maja duzego pojecia...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Inaczej może... Wydaje mi się, iż w dupie za dużo tętnic nie ma, w tym fragmencie pośladka, w który wbijamy, na głębokości 3cm, bo średnio tak wbijamy... No przecież nie w całej dupie - co mnie obchodzi cały tyłek! Ufff... Tia... nie domyśliłbym się, iż w całej dupie nie ma żył, krwi itp.
Rzeczywiście, narosło nam ekspertów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
aorta jest to najwieksza tetnica iaortą jest nazywany ocinek który bezposrenio wychozi z serca pozmiej na wysokosci mienicy zieli sie na wie tetnice główne<nozne> lecz to nie tylko ta tetnica ostarcza krew jest szereg mniejszych i wiekszych tetnic ktore ostarczaja krew o wszystkich czesci ciała, czsami sobie poczytac a nie powtarzac jakis glupot na forum pozrawiam

simon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Z ta aorta to b50 zartowal
ale ok, blysnales
wiad *** wie o co Ci chodzilo, jezeli wiesz ze naczynia kr. sa wszedzie to tekst o tetnical byl zbedny, jezeli chodzilo Ci o maly fragment to rowniez aspirujemy wiec tekst ponownie yl zbedny mniejsza z tym.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
ja wale w gorny zawnetrzny igla 8 przed tym zaciagam tloczek pozdro

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
i wszystko mamy wyjasnione

simon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
już tłumaczę... kolega napisał ...w naczyniu krwionośnym (żyła lub tętnica). Zasugerowałem, iż strzelając w tyłek trafienie w tętnicę jest nieporównywalnie trudniejsze do wykonania niż trafienie w żyłę (inna sprawa, że akurat pośladki uznaje się za chyba najbezpieczniejszy mięsień do strzałów). Jeszcze prościej: jeśli już aspirując ciągniesz krew z pośladka to uważam, że jesteś w żyle, a nie tętnicy (tylko mi tu nie pisać, że to też odmiana żyły). Proste teraz? Coś koledzy jacyś dziwnie agresywni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
strzelanie w tylek samo w sobie jest nieporownanie trudniejsze, nie tylko mozliwosc trafienia w zyle, ale w ogole wsadzenie sobie igly w zad, apiracja i wpuszczenie soku brzmi jak sztuczka cyrkowa.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jestem w stanie dosiegnac do prawego posladka, ale zawsze tak sie naciagne ze mnie pozniej bola plery 2 dni

Wiad , no wlasnie nie masz racji, poniewaz trafienie w jakiekolwiek naczynie krwionosnie bedzie ksztaltowalo sie na poziomie 50% mozliwosc trafienia w zyle i 50 % w tetnice. Taką samą iloscą naczyn krew wraca do serca (zyla) jaka doplynela (tetnica) a ze generanie trafienie w cokolwiek na dupie jest malo prawdopodone to fakt.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
a ja tam walę w prawy i lewy sam. Jakoś zaprawiony jestem. Zresztą stuka się w zewnętrzną część pośladka, więc tym łatwiej...
miczel: OK, pomyliłem się... wybacz... wybaczysz? Przez całe lata nie udało mi się trafić w cokolwiek, co by zassało krew, podczas gdy naczytałem się już o fontannach z uda, jakichś nerwowych tikach, gdy ktoś walnął w nerw, tudzież kiedyś jakiś mistrz wyciągnął cuś tam do pompy i pokazywał fotki. Zatem na dobrą sprawę cokolwiek tam sobie nie pływa - umiejętnie robiony szot w tyłek jest praktycznie najbezpieczniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bold z ameryki ppołudniowej

Następny temat

kiedy hcg

WHEY premium