SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja-prawy pośladek lepszy niż lewy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40033
Witam. Sytuacja ta ma miejsce już od dawna. Iniekcje robię w pośladki, na przemian prawy-lewy. W prawy wchodzi jak w masło, bezboleśnie i bezproblemowo, niezależnie co bije, za co z lewym jest tragedia, praktycznie co strzał są jakieś problemy, boli, ciężko się wkłuć, igła nigdy nie chce wejśc do końca(4cm) w pewnym momencie natrafiam zawsze na bardzo nieprzyjemne uczucie i muszę zaniechać iniekcji i probować w inne miejsce, często kilka razy pod rząd. Mam tak praktycznie od początku przygody z SAA, a troche strzalow już w zyciu poszlo. Zawsze staram się bić mniej wiecej w to samo miejsce w obu posladkach, zewnetrzna gorna część. Może mają jakąś inną morfologię? Miał ktoś taką sytuacje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
prosiak666
Witam. Sytuacja ta ma miejsce już od dawna. Iniekcje robię w pośladki, na przemian prawy-lewy. W prawy wchodzi jak w masło, bezboleśnie i bezproblemowo, niezależnie co bije, za co z lewym jest tragedia, praktycznie co strzał są jakieś problemy, boli, ciężko się wkłuć, igła nigdy nie chce wejśc do końca(4cm) w pewnym momencie natrafiam zawsze na bardzo nieprzyjemne uczucie i muszę zaniechać iniekcji i probować w inne miejsce, często kilka razy pod rząd. Mam tak praktycznie od początku przygody z SAA, a troche strzalow już w zyciu poszlo. Zawsze staram się bić mniej wiecej w to samo miejsce w obu posladkach, zewnetrzna gorna część. Może mają jakąś inną morfologię? Miał ktoś taką sytuacje?


Moze wbijajac w lewy poslad stoisz calym ciezarem ciala na lewj nodze i wtedy miesnie sa napiete.
Sprobuj caly ciezar postawic na prawej nodze albo wykonac iniekcje na lezaco.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Sam sobie wykonujesz inj? Jeśli tak to poproś następnym razem kogoś i przyobserwuj czy efekt taki sam będzie.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
Też myślę że kolega sam bije i po prostu w drugi pośladek słabo wychodzi ręką nie przyzwyczajana do pracy
Osobiście nigdy się z czymś takim nie spotkałem ,ręką pewnie drży i robisz joisticka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyżej. Prawa ręka to prawa, lewa zły kąt słabiej ciężej się obrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
Chyba ze ktos jest leworeczny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ja tak mam z udami , lewe zawsze robi scenę :P .Bije teraz w dupe i jest git.Technika szota git,pomimo to w tym lewym to jakaś tragedia była.Nie wiem czemu ...może mi coś tam rośnie


Zmieniony przez - acidm w dniu 7/29/2019 1:03:19 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40033
nie sądze, żeby to chodziło o technikę, manualnie nie ma dla mnie znaczenia,w ktory poslad bije, no i ewidencie w pewnym momencie, jak igła już wejdzie, natrafiam tam na coś bolesnego i nie mogę się głębiej wbić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
acidm
Ja tak mam z udami , lewe zawsze robi scenę :P .Bije teraz w dupe i jest git.Technika szota git,pomimo to w tym lewym to jakaś tragedia była.Nie wiem czemu ...może mi coś tam rośnie


Zmieniony przez - acidm w dniu 7/29/2019 1:03:19 PM


Praworeczni zazwyczaj wala przemiennie prawe/lewe udo, lewy bark, lewy poslad

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
prosiak666
nie sądze, żeby to chodziło o technikę, manualnie nie ma dla mnie znaczenia,w ktory poslad bije, no i ewidencie w pewnym momencie, jak igła już wejdzie, natrafiam tam na coś bolesnego i nie mogę się głębiej wbić...


Mówie Ci spróbuj poprosić kogoś by wykonał Ci inj Nic Cię to nie kosztuje. A zaufaj że może być ok wszystko.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosiak666
Witam. Sytuacja ta ma miejsce już od dawna. Iniekcje robię w pośladki, na przemian prawy-lewy. W prawy wchodzi jak w masło, bezboleśnie i bezproblemowo, niezależnie co bije, za co z lewym jest tragedia, praktycznie co strzał są jakieś problemy, boli, ciężko się wkłuć, igła nigdy nie chce wejśc do końca(4cm) w pewnym momencie natrafiam zawsze na bardzo nieprzyjemne uczucie i muszę zaniechać iniekcji i probować w inne miejsce, często kilka razy pod rząd. Mam tak praktycznie od początku przygody z SAA, a troche strzalow już w zyciu poszlo. Zawsze staram się bić mniej wiecej w to samo miejsce w obu posladkach, zewnetrzna gorna część. Może mają jakąś inną morfologię? Miał ktoś taką sytuacje?


kolego ja znowu mam odwrotnie w lewy jak robię to nawet nie czuje, że wchodzi.
W prawo znowu nie dość że czuje jak się przebija, to często czuć ból, przy wtłaczaniu soku też czuć jak to się wszystko rozpycha i czuję jakby blisko nerwa.
Wydaje mi się jakbym prawy poślad był bardziej unerwiony.
U mnie to niestety nie wina kąta, zmiana ręki itp, bo iniekcje robi mi zona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Możesz mieć prawego poślada bardziej umięśnionego Sam miałem taką dysproporcję.
Spróbuj bić trochę niżej, bardziej do środka, gdzie jest więcej mięsa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Novothyral 75

Następny temat

Problem z Erekcją po cyklu.

WHEY premium