SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILOŚĆ g NA KAŻDĄ MIARKĘ PRODUKTU - tutaj znajdziesz odpowiedź (+ kalkulator odżywkowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 56292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
excel

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 301 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6385
Pochlastać się można

I. 35gramów (jedna porcja) Pure Whey 80 to według opakowania 125 jednostek miarki olimpu. Jedna miarka = 30 jednostek, więc wychodzi ponad 4(!?) miarki na jedną porcję?
II. Carbo OLIMP'u - 90 jednostek = jedna porcja. Czyli tutaj 3 miarki?

Dobrze zrozumialem? ...

Skoro miarka, jest taka sama wszędzie - nie mogli by pisać jak kiedyś 2,5 miarki .. 2,7 miarki, itp. ; /

EDIT:
- chyba, że te '30' na miarce to nie jednostki, a 'ml'.
Więc tymbardziej, chciałbym się dowiedzieć ile jednostek ma jedna miarka olimpu .. na opakowaniu jest napisane ile gram produtku - równa się - ile jednostek, ale te jednostki to chyba z księżyca są wzięte... przepraszam, ale mógłby mi to ktoś mądzejszy wytłumaczyć?
(...i proszę, nie odsyłajcie mnie do 'kalkulatorka', bo wg. niego 35gram PURE WHEY 80 to 2,7 miarki ... a jesli przyjmiemy, ze jedna miarka olimpu = 30 jednostek - wychodzą ogromne cztery miary... acha, a jesli to '30' na miarce, to faktycznie nie są jednostki, lecz 'ml' to !@@%#^^ czy ja jestem duchem swietym, zeby wiedziec jak obliczac te ^$#&#& jednostki??... )

Wszystkeigo dobrego,
Pozdrawiam

EDIT 2:
- sprawdziłem i te '30' na ściance nie jest do końca ścianek, więc pełna miarka to jednak niecałe 30 jednostek ... więc może FAKTYCZNIE wyjdzie na 2,7 (jak w kalkulaturze) ...sam już nie wiem. Ok, więc opieram się na kalkulatorku - mam nadzieje, ze będzie ok (ze kalkulator jest aktualny do tych miarek co są teraz?)



Zmieniony przez - Neverhood w dniu 2007-07-05 01:31:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
ehhh ale jest pierd...enia się z tym odmierzaniem 30, 8, 4, 3 gram w związku z tym mam pytanie do OLIMP Labs czy macie zamiar rozwiązać ten problem ostatecznie?

Proszę w imieniu wszystkich klientów OLIMP Labs by na opakowaniu każdego suplementu jasno napisać ile gram produktu jest w jednej miarce (30ml i 5ml)!

Czy mamy w związku z tym pisać jakąś petycje do firmy czy sami sie tym zajmiecie?!

Dziękuję za uwagę.

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mis00 jestes specem m.in. od miarek :D
nie jest tak ze miarka do ml ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
to co w koncu jest na tych miarkach 30 (?) - ml? czy słynne z opakowań "jednostki"?

a tak w ogóle to według kalkulatora WPI ma 13,05g w jednej miarce więc:
ok.7,5 miarki = 100g WPI

zaś jeśli by to były jednostki, przypomnę z opakowania: 30g = 86j daje to:
ok.9,5 miarki = 100g WPI

ile miarek to 100g produktu????????????? przydało by się takie info/

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Ile jednostek na miarce Olimp ,żeby była 40g porcja Ultra Whey Biogenix'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59558
Właśnie po roku się zorientowałem ze jadłem zamiast 3 x 30g Whey Pro Olimpu 3 x 15 g hyhyyy wiec na cala moja diete mialo to wplyw taki ze po obliczeniu jadlem: 1,5g bialka/kgmc zamiast 2,0g bialka/kgmc. Prosze o komentarz profesjonalistów jak to mozliwe ze zrobilem w ten sposob 14 kg masy ??!!
Dodam ze nie bralem nic oprocz bialka i witamin. Zadnej kreatyny czy czegos takiego. Dieta: 3,5g wegli/1,1g tluszczy/no i jak sie okazalo 1,5g bialka

Chcialem postawic jeszcze pytanie: czy zwiekszac do 2,0g/kgmc ilosc bialka? Czy bedzie to mialo az taki wplyw? Warto obciazac nerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
myślę że miałeś dobrą dietę: "3,5g wegli/1,1g tluszczy/no i jak sie okazalo 1,5g bialka"

teoretycznie stosunek wegli do białka powinien być 4 do 1 ale zapewne po części energia do przetworzenia tego białka była pobierana z tłuszczy..

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
teoretycznie stosunek wegli do białka powinien być 4 do 1

nie wiem skad sie wzial ten mit
bo nie widze powodow dietetycznych KONIECZNOSCI spozywania 4g ww na kazdy gram bialka spozytego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
"nie wiem skad sie wzial ten mit"

to nie mi tak podaja w ksiażkach :P bynajmniej sam tego nie wymysliłem..


"bo nie widze powodow dietetycznych KONIECZNOSCI spozywania 4g ww na kazdy gram bialka spozytego"

a potrzeby energetyczne na przyswojenie 1g białka?

owszem organizm moze skorzystać z zapasów energii - ale jesli takowych nie ma, nastapi rozpad bialka z budulca, a dobrze wiemy ze białko jest gorsze energetycznie niż węgle..

All fluke absurd.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAURYNA - Bycza terapia.

Następny temat

jak podzielic-do specow

WHEY premium