SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IFBB Nordic Pro Championships 2012

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731789
Tak to to samo. Tylko z innej perspektywy ( widac lepiej Winklaara i slychac Sibil i zone Piotrkowicza.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Robert powinien wygrać według mnie. Ale i tak wielkie gratulacje się naleza za przygotowną formę. Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał po przerwie pierwsze zawody 2 miejsce i taka forma. Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
takie darcie mordy k***a to siara.Jak tak jest na wszystkich polskich zawodach to ja to p******e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nigdy na scenie nie stałem ale podobno takie okrzyki pomagają. Czuć ten doping wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
to wcale nie jest fajne,a brzmi to jak jakaś rozwydrzona banda.Okrzyki typu noga,trzymaj,przysiądz głębiej.Dajcie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a mi to jakoś nie przeszkadza, a wręcz się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
a zastanów sie po co tak krzyczą? jak bedziesz kiedyś na scenie to sie przekonasz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
winiary_
takie darcie mordy k***a to siara.Jak tak jest na wszystkich polskich zawodach to ja to p******e


Na tym forum nie spotkałem się jeszcze z tak głupowatym komentarzem. Myślisz, że to takie łatwe na zmęczeniu utrzymywać w napięciu każdą grupę i partię mięśniową? Twoja nieznajomość takiego klimatu wymaga przemilczenia a nie pisania postów.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-09-09 17:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
teeee winiary... idz se zupke zrob a nie gadaj takich glupot bo az razi.... PIotrkowicz zostanie tam zapamietany 4k$ przytulil wiec pewnie tez jest zadowolny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
ftb87
a zastanów sie po co tak krzyczą? jak bedziesz kiedyś na scenie to sie przekonasz;)


nie wydaje mi się żeby internetowy znawca kiedyś miał okazję wystartować w zawodach, więc raczej ciężko będzie mu zrozumieć bo co są te podpowiedzi z trybun:)

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Essa Ibrahim Obaid - IFBB PRO

Następny temat

2012 TAMPA PRO.

WHEY premium