SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Htz odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1235
Mam sprawe odnosnie odbloku po probie na omce, otoz lekarz przepisal mi omke na niski testosteron, jestem po zapaleniu jader wlasciwie tylko 1 dziala i mam brac zastrzyl co 4 tyg ale po 3 zastrzykach stwierdzam lepiej czulem sie na moim niskim tesciu niz na syntetuku. U lekarza nie ma opcji zeby zwiekszyl dawke itd kak to u nas. Chcialbum sie odblokowac nim now znajde lepszego lekarza aktualnie jestem 10 dni od zastrzyku, zastrzyk byl robiony w brzuch

Lh i fsh prawie zero
Testosteron 340 zakres 280-800
Prolaltyna 14 zakres 2.5-17
Estro poniezej wykrywalnosci
Mam w domu hcg pregnyl clomid symex bromergon

. WIEK: 35
2. WAGA:97
3. WZROST:187
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: wiele lat aktualnie nie trenuje od 3 lat czasami w domu
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLESTERYDOWE: kilka roznych prob htz na przestrzeni lat
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudniecia szczuply
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html



Prosze o pomoc bardzo mi zalezy na opini lodzianina, do tej pory najlepiej sprawdzalo sie leczenie clotilbegytem, testosteron bywal nawet podnad norme, mam tez wrazenie ze jadra sie troche skurczyly
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Hcg już możesz zacząć bić bo po wynikach widać że teść już zszedł i dał bym bodziec jądrą bijąc 5000iu podzielone na trzy strzały co 2 dni i 3 dni po ostatnim strzale hcg wchodzisz na clomid, hcg rozrób sobie 1ml w insulinówce, podziel na 3 równe części, możesz zaznaczyć sobie markerem na strzykawce i po strzale do lodówki


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-10-28 16:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipa lekarz powinieneś sobie podzielić ta omke na małe porcje i podawać co kilka dni albo nawet codziennie jak walisz strzał raz na miesiąc to normalne że się czujesz słabo.
Tak pisze bo moim zdaniem szkoda przerywać htz skoro można zmienić protokół i po miesiącu powinno się poprawiać.
Mała igła od insulinowej i lecisz microdosing.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Ale tutaj nie masz z czego się odblokowywać, taka ilość omki to jest za przeproszeniem ch**, a nie cykl sterydowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smoła.23
Ale tutaj nie masz z czego się odblokowywać, taka ilość omki to jest za przeproszeniem ch**, a nie cykl sterydowy :)


2mg czy 200mg nie robi różnicy i tak blok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Ćwiczę Bo Lubię
Smoła.23
Ale tutaj nie masz z czego się odblokowywać, taka ilość omki to jest za przeproszeniem ch**, a nie cykl sterydowy :)


2mg czy 200mg nie robi różnicy i tak blok


O kurde to nawet jak jest gościu na htz, to musi się odblokować ? Musze się douczyć ::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo że nie musi tylko skoro można sobie przyspieszyć to dlaczego nie skorzystać?
Był na syntetyki 3 czy tam 4 miesiące to te jaja miały przerwę więc why not nikt nie pisze o PCT na pół roku tylko delikatnie walnąć HCG i clomid jak by była potrzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Ćwiczę Bo Lubię
Wiadomo że nie musi tylko skoro można sobie przyspieszyć to dlaczego nie skorzystać?
Był na syntetyki 3 czy tam 4 miesiące to te jaja miały przerwę więc why not nikt nie pisze o PCT na pół roku tylko delikatnie walnąć HCG i clomid jak by była potrzeba


Oki tu sie zgodzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1235
To napisze ktos jak to ugryzc lh fsh i testosteron lezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1880
Masz dostęp do wszystkiego kup i rób normalne dawki zacznij od 50 co 3 dni ja tak bije i jest dobrze może zmienię dawki na większe za jakiś czas po badaniach. Zastrzyk rób w pośladek brzuch dobry na hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1235
Wlasnie nie mam to co mam to stare zapasy narazie chce wrocic do siebie i na spokojnie to ogarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1880
Htz1234
To napisze ktos jak to ugryzc lh fsh i testosteron lezy

Zawsze zbija lh fsh nawet w niskich dawkach z zewnątrz mi z 50 enan co 3 dni wychodziło 800 do 1200 w zależności ile mi się nabierało i dnia badania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy brać HCG

Następny temat

Praktyczne porady

WHEY premium