SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power / adreNOline ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1329
a co polecasz z mono?
moze CM3 lub cos w tym stylu by przypasilo? :>

Broń się, bij wrogów celnie. Przemyśl miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
w takich sytuacjach przydaje się ankieta bo nawet nie wiadomo ile ćwiczysz, jakie masz doświadczenie z suplami itd. jak mamy Ci doradzić?

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1329
staz mam ok 6 miesiecy :p
z supli jadlem kiedys nitro+ko, kreta megabola

wystarczy doradzic co bedzie dobre do HP

Broń się, bij wrogów celnie. Przemyśl miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
zaledwie 6miesiecy i juz nitro i za stacki się bierzesz nice! ja po roku dopiero mono wziąłem xD
co do pytania to hp+cm3

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
jak teraz 6 miesięcy i "kiedyś" nitro, ko i mono to szkoda gadać. do hp czego byś nie dodał to będzie dobre, ale nie dla Ciebie.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1329
wymądrzanie nic tu nie da...
konkretne pytanie - konkretna odpowiedź, tyle

Broń się, bij wrogów celnie. Przemyśl miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
człowiek chce ci po prostu dobrze doradzić tyle,co do pytania hp+cm3

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
masz chłopie staż 6 miesięcy. rzucasz się na suple nie wykorzystując potencjalnych możliwości swojego organizmu w początkowych fazach tego sportu. skoro masz dietę to efekty powinny Cie zadowalać bez żadnych supli. nie będę z Tobą wdawał się w konwers bo nie masz zielonego pojęcia na czym polega ten sport.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
nie tak ostro chlopaczyna chcial sie dowiedziec konkretnej rzeczy ( no i chyba sie dowiedzial ) a tu juz widze stres i nerwy.

Jestesmy od pomagania a nie moralizatorstwa jak bedzie cial to i tak i tak kupi wiec lepiej juz niech kupi przyanajmniej cos dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
ale asy
ludzie cwicza 6 miechów i odwiedzaja dzial doping zeby cykl ulozyc bo juz maja mete albo tescia

to sa odzywki i czasami gadanie ze "ja po roku wzialem krete" albo podobne sa żałosne.
do aytora tematu, wielu ci tu pisalo ze masz wziac hp z cm3 albo jak masz kase do hp+hp a ty sie jak głupi ciagle pytasz o to samo

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyne kupić

Następny temat

Cykl

WHEY premium