SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hemoroidy a siłownia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 91461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedz, po prostu jedz tylko dbaj o to żeby nie łączyć węglowodanów z białkiem, w ogole możesz jadać jednorodne posiłki - same jabłka, albo same miesko - chude oczywista. POza tym więcej ruchu, dużo więcej no i jak na babę jagę przystało - dużo, dużo seksu!!!! zaraz ci waga spadnie, czy jesz czy nie jesz.

baba jaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jogger- zmiany są świerze ale same nie wystąpiły bez przyczyny- wczesniej przed nimi miałem taką "małą" serię zaparć - moze nie bolesnych ale aczkolowiek trudnych i to mis ei jakos po tym pojawiło. Obecnie nie mam zadnych zapa coraz wiekszych porblemów z wypróznianiem się - jedynie tylko wysepowanie tych guzków - gdby ich nie było to wszytko było by wporzadku , dlatego tę znieche mi sie troche fatygowac z tym do lekarza. Ogulnie co mi moze grozić - czy to są przejawy zwykłych hemoridów kóre same moga zniknąc czy tęz coś gorżniejszego -jak myslisz ?
Baba jaga - spoko o dietę dbam, wprwadzie jestem troche przykości ale staram sie tak jesc aby nie miec porblemów z wyrpoznianiem sie i jak narazie skutkuje, co do zaś sexu nie mam narazie takiej możlwości ale rpacuje nad tym ;)))))
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Takie zmiany mogą równie dobrze się wchłonąć, jak i zostać i uaktywnić się przy najbliższej 'okazji' tj. obstrukcji. Najlepiej zapobiegać - do każdego posiłku dodawać błonnik w postaci np. otrębów (można je sypać do zupy czy posypywać ziemniaki etc) - zwiększa i zmiękcza to masę kałową, przyśpiesza perystaltykę jelit i przez to sprzyja też np. chudnięciu.

Pytanie miesiąca:
Ja też po raz kolejny próbuję odchudzać się. Ale bezskutecznie. Przeważnie
tak jest, że do godz. 16:00 nic nie jem, ale póżniej nie mogę się powstrzymać
od jedzenia i lecę do lodówki.
Proszę, powiedzcie mi jak Wam się udaje powstrzymać głód ???????????

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własnie jakoś sprawa na dniach chyba ulega poprawie- te guzki jakby się zmniejszyły, nadal są ale jakos zrobiły sie mniej wyraźne; nie "rzucają się tak w oko " tzn. wczesniej były dosc wyraźne przez co niepokojące, a teraz jakby sie troche "odsuneły na bok", nie niepokoją już mnie tak.
Ogulnie patrząc po sobie to czuje sie dobrze, nie odczuwam żadnych dolegliwoscie ani nieczego niepokojacego tak że na codzien zapominam o tym bo czuje sie normalnie. Odnosze wrażenie że wszytk ochyba wraca do normy. Poczekam pare dni i zobacze co bedzie, potem sie odezwe - dzieki serdeczne za pomoc i informacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat tak sie składa że jestem 3 dni po zabiegu usunięcia żylaków metodą LONGO. Wybór tej metody spowodowany był dobrymi recenzjami w necie , prasie i lekarzy. Wszystko było by OK ale ... dzisiaj znowu zaobserwowałem co prawda niewielki ale żylak no i ... nie jest mi do śmiechu. Nie wiem czy to tylko jakieś komplikacje pozabiegowe czy nawrót choroby - poczekamy zobaczymy. Gdyby kogoś interesowały szczegóły zabiegu podaje mail'a [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
CZOPKI PODRAŻNIAJĄ, A NIE POMAGAJĄ, EWENTUALNIE TO MOŻNA ZASTOSOWAĆ MAŚĆ O TEJ SAMEJ NAZWIE CO CZOPKI.

P.S. Jestem po operacji hemoroidów - jeśli ktoś ma pytania to może pomogę.



https://www.sfd.pl/temat184082





Zmieniony przez - CHICKEN w dniu 2005-08-12 12:45:33

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Witam Mam Taki problem.
Jakiś rok temu pierwszy raz pokazała mi się krew na papierze. Nie było krwi w całym kale. I oczywiście bolało przy oddawaniu kału. Poszlem z tym do internisty a on dał mi skierowanie do chirurga. Chirurg obejrzał powiedział że nie widzi żanego żylaka ani nic. Ze to może przez złą diete tryb odżywaiania(a faktycznie musze sie przyznac ze wtedyuy praktycznie caly czas lezalem i nic nie robilem) mam spora nadwage. Mam wzrostu 185cm i waze 104 kg. I dał mi wtedy Hemorol H w maści i jakieś tabletki na D chyba. Ale po jakichs 3 miesiacach znowu to samo!! Poszłem więc do niego i powiedział że znowu nic nie widzi i dał mi takie same tabletki NAPOMKNĄŁ coś o małej szczelinie odbytu. Ale nic więcej. No i znowu Po ok 4 misiącach zaczęło się :( Ale mam powody twierdzic że to Przeze mnie :( Otóż od ok 2 tygodni zacząłem ćwiczyć na siłowni Biore do tego Białko+HMB+kreatyne+l-karnityne. I Muszę się przyznać że Dzień przed tym jak znowu zacząłem mieć krew na papierze Chyba się przećwiczyłem. Ćwiczyłem Klatke piersiową Ale bardzo intensywnie i to po Sporej przerwie. No i teraz w okolicach odbytu mam tak jak by napuchnięte żyłki Ale tylko podczas odawaniu kału potem się chowają. No i piecze jak się wyprużniam i jest krew na papierze.
Proszę o porade Nie wiem teraz co zrobić chciałem zacząc o siebie dbać Zrzucić nadwage poprawić wygląd biegałem zakupilem odrzywki ale bez cwiczen one teraz nie zadzialaja. A chce bardzo cwiczyć. Co mam zrobić ??Wydaje mi się że powinienem iść do Proktologa Ale co z ćwiczeniami ?? P.S Stosuje Hemorol H który mi pozostał...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Skoro lekarz nic nie widzi, a masz problemy to idź jeszcze do innego lekarza.
Wcale nie trzeba chodzic na siłownię, żeby zrzucic kilogramy.

DIETA + AEROBY + ODPOWIEDNI TRYB ŻYCIA

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Zmieniony przez - CHICKEN w dniu 2007-07-21 18:56:48

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Ale czy Siłownia Faktycznie może jeszcze bardziej zaszkodzić?? A Rowerek stacjonarny?? Pogorszy sprawę??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium

Następny temat

problem!

WHEY premium