SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hematokryt na HTZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3039

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

68

Wzrost

172

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Niski IG

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Podniesienie poziomu niskiego testosteronu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

I tak i tak

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 90, przysiad 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205590
izotek to silny lek dlatego te skutki ktore obserwujesz moga byc jego przyczyna.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Dokładnie , tutaj może być właśnie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11573
Aleks
izotek to silny lek dlatego te skutki ktore obserwujesz moga byc jego przyczyna.


Masz na myśli ten katar i osłabienie tak? Czy dodatkowo ta aromatyzacja i rosnąca prolaktyna?
Bo te limfocyty to już w morfologii od 2016 roku mam.

Zapodałbyś już Cabaser na ta prolaktyne czy zaczekac jeszcze, pilnować i ewentualnie obnizyc estro i moze ta prolaktyna sie troche sama unormuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
Jeśli lecisz undera lub nawet polską Jelfe sprawdź CRP po strzale. Olej w roztworze może ci szkodzić. Olej ma znaczenie, często Undery dają szkodliwe syntentyczne(EO,Mig etc.) oleje (łatwa rozpuszczalność) które wywalają CRP, niektórzy myślą że tak ma być i to że to jest po prostu TEST FLU ale tak naprawdę przy dobrym oleju, coś takiego jak test flu - stany zapalne, stan podgorączkowy nie powinno istnieć.

Jelfa mimo że apteka to ich olej archaidowy tez może powodować takie stany.
Najwięcej ludzi toleruje ponoć GSO(Grape Seed Oil)(wiem na sobie), taki też jest najczęściej stosowany w Cypio w farmacji z USA. Dlatego nasze TRT w Europie a tam jak zwykle 100 lat za .... Ważne też są proporcje benzylu w roztworze im większe stężenie mg/ml tym więcej rozpuszczalnika trzeba dać(więcej = więcej skutków ubocznych) dlatego w aptece nie spotkasz leku który ma więcej jak 250mg/ml a w underach i owszem, ale to już musisz sobie sam sobie research zrobić.

Odsyłam tutaj do artykułu.
vigoroussteve.com/c-reactive-protein-carrier-oils-within-pharmaceuticals/

Pozdro.




Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 10:12:12

Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 10:23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11573
bartu13bartu
Jeśli lecisz undera lub nawet polską Jelfe sprawdź CRP po strzale. Olej w roztworze może ci szkodzić. Olej ma znaczenie, często Undery dają szkodliwe syntentyczne(EO,Mig etc.) oleje (łatwa rozpuszczalność) które wywalają CRP, niektórzy myślą że tak ma być i to że to jest po prostu TEST FLU ale tak naprawdę przy dobrym oleju, coś takiego jak test flu - stany zapalne, stan podgorączkowy nie powinno istnieć.

Jelfa mimo że apteka to ich olej archaidowy tez może powodować takie stany.
Najwięcej ludzi toleruje ponoć GSO(Grape Seed Oil)(wiem na sobie), taki też jest najczęściej stosowany w Cypio w farmacji z USA. Dlatego nasze TRT w Europie a tam jak zwykle 100 lat za .... Ważne też są proporcje benzylu w roztworze im większe stężenie mg/ml tym więcej rozpuszczalnika trzeba dać(więcej = więcej skutków ubocznych) dlatego w aptece nie spotkasz leku który ma więcej jak 250mg/ml a w underach i owszem, ale to już musisz sobie sam sobie research zrobić.

Odsyłam tutaj do artykułu.
vigoroussteve.com/c-reactive-protein-carrier-oils-within-pharmaceuticals/

Pozdro.






Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 10:12:12

Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 10:23:00


Siemanko dzięki za sugestię. Wbijam naprawde małe dawki wiec lece tylko na aptecznej prolangatum jelfa. Jesli chodzi to undera to co bys polecił? Juz wcześniej rozważałem przejście na cypio ale nie wiem na jaka firme sie zdecydować.

Nie mam stanów przedgorączkowych czy gorączek, moim problemem są ewentualnie zatoki ale jak wspominałem jestem jeszcze na izoteku który powoduje mase skutków ubocznych (w tym rowniez wysuszenie, krwawienie ze śluzówki nosa, zapalanie jamy nosowo gardłowej itp)

Zmieniony przez - zimowy w dniu 2021-06-20 11:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
Szczerze mówiąc to nie jestem w tym ekspertem i aż tak dużo firm nie przetestowałem byłem na TRT 2 lata(apteka lekarz i under). (Tutaj może niech się wypowiedzą stali bywalcy) W każdym razie robiłem research firmy i kierowałem się składem produktu.Jeśli prolongatum nie wywala ci CRP(musisz to sprawdzić) to widocznie jesteś szczęściarzem i nie masz takiej reakcji histaminowej, aczkolwiek Olej Archaidowy sam w sobie jest średnim wyborem właśnie z racji tego, że używają go w sumie tylko w europie środkowo wschodniej(co samo mówi za siebie) i mimo że nie jest syntetyczny to lubi sobie wywalić stany zapalne.

Chociaż z drugiej strony u nas dużo kulturystów w Polsce po zakończeniu kariery na tym leci i żyje więc tutaj loteria jak z tolerancją mleka czy glutenu ale jeśli jednak okaże się że to akurat ten środek rozwala ci markery, to pozostaje ci raczej :
a)off,
b)nauczyć się samemu gotować korzystając z innych olei(WERSJA HARD, ostateczność)?
Bo opierając lifetime treatment na środkach nie wiadomego pochodzenia gdzie firmy lepszej klasy nawet nie podają pełnego składu swoich produktów(w aptece masz podane)(ile bb jaki olej) a gorsze robią gdzieś to w jakiejś piwnicy nie wiadomo gdzie to albo robisz to sam albo wgl.

Co innego jak lecisz cykle po pare tygodni-miesięcy wtedy nie ma za specjalnie to znaczenia byle kopało, a co innego jak decydujesz się bić dany środek do końca życia przez XX lat. (Wiem że są i tacy agenci :D) Nie mówiąc już o tym że jak ci firmę zamkną lub w jakiś sposób zderegulują całą branże to zostajesz bez leku.
Więc jak apteka działa to nie kombinuj a jak nie i okaże się że jest przyczyną twoich problemów to tutaj musisz sam zdecydować czy jesteś w stanie iść w takie ryzyko i ekstremalne kombinowanie.
Test is best i wiadomo fajnie czuć się zawsze supermanem ale sterydy to też nie zabawka. Podwyższone CRP przez długi czas obciąża pikawę. Posprawdzaj pokombinuj i podejmij decyzje.



Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 12:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11573
bartu13bartu
Szczerze mówiąc to nie jestem w tym ekspertem i aż tak dużo firm nie przetestowałem byłem na TRT 2 lata(apteka lekarz i under). (Tutaj może niech się wypowiedzą stali bywalcy) W każdym razie robiłem research firmy i kierowałem się składem produktu.Jeśli prolongatum nie wywala ci CRP(musisz to sprawdzić) to widocznie jesteś szczęściarzem i nie masz takiej reakcji histaminowej, aczkolwiek Olej Archaidowy sam w sobie jest średnim wyborem właśnie z racji tego, że używają go w sumie tylko w europie środkowo wschodniej(co samo mówi za siebie) i mimo że nie jest syntetyczny to lubi sobie wywalić stany zapalne.

Chociaż z drugiej strony u nas dużo kulturystów w Polsce po zakończeniu kariery na tym leci i żyje więc tutaj loteria jak z tolerancją mleka czy glutenu ale jeśli jednak okaże się że to akurat ten środek rozwala ci markery, to pozostaje ci raczej :
a)off,
b)nauczyć się samemu gotować korzystając z innych olei(WERSJA HARD, ostateczność)?
Bo opierając lifetime treatment na środkach nie wiadomego pochodzenia gdzie firmy lepszej klasy nawet nie podają pełnego składu swoich produktów(w aptece masz podane)(ile bb jaki olej) a gorsze robią gdzieś to w jakiejś piwnicy nie wiadomo gdzie to albo robisz to sam albo wgl.

Co innego jak lecisz cykle po pare tygodni-miesięcy wtedy nie ma za specjalnie to znaczenia byle kopało, a co innego jak decydujesz się bić dany środek do końca życia przez XX lat. (Wiem że są i tacy agenci :D) Nie mówiąc już o tym że jak ci firmę zamkną lub w jakiś sposób zderegulują całą branże to zostajesz bez leku.
Więc jak apteka działa to nie kombinuj a jak nie i okaże się że jest przyczyną twoich problemów to tutaj musisz sam zdecydować czy jesteś w stanie iść w takie ryzyko i ekstremalne kombinowanie.
Test is best i wiadomo fajnie czuć się zawsze supermanem ale sterydy to też nie zabawka. Podwyższone CRP przez długi czas obciąża pikawę. Posprawdzaj pokombinuj i podejmij decyzje.





Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 12:52:06


No tak tylko ze ja aktualnie mam tez inne dolegliwości i nie jestem w stanie sprawdzic czy crp wynika z przeziębienia, zatok czy wlasnie tej iniekcji testa, czy moze wszystkiego naraz. Pozatym te 5,7 to w zasadzie zaden wielki stan zapalny bo niektore laby mają normy do 10. W przeziębieniach zazwyczaj wzrasta do 40 a przy innych chorobach wirusowych mają ponad 100 a bakteryjnych kilka setek nawet. Dodam jeszcze ze robilem OB ktory tez jest markerem stanu zapalnego, ono wyszlo 4 (normy 2-12) a więc w normie.

Jade dopiero 3 miesiace na tym trt. Oczywiscie odblok też rozwazam bo za duzo mi skutków ubocznych (rosnie estro, prolaktyna).

Zmieniony przez - zimowy w dniu 2021-06-20 15:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
Ja z tego powodu właśnie zrobiłem odblok bo nagle zaczęło robić się coraz więcej tego wszystkiego do pilnowania. Hematokryt ponad 53, estro 60 wysoko, prolaktyna 600. Z 150mg/w miałem opcje zejść na 100mg/w. Po odbloku enclomiphenem + hcg + mk677 bez różnicy, libido git, siła git. Prawdopodobnie wyższy testosteron niż przed trt(Te forum zna takie przypadki czyt.po cyklu większy test niż przed cyklem)

Generalnie estro zawsze bedzie wyższe na jak zapodajesz testosteron z zewnątrz aczkolwiek jeżeli ratio T:E jest w porządku to nie ma co się przejmować i zbijać.
Z drugiej strony estro może też wybijać prolaktynę. Jak testosteron będzie wysoko to też nie powinno to przeszkadzać aczkolwiek ludzie są różni. Organizm zawsze dąży z hormonami do równowagi. Hematokrytu nie masz jeszcze wysokiego, jak ci wybije do 54 i hemoglobina do 19 to możesz zacząć się martwić. W USA są wytyczne że trzymamy hematokryt w maksymalnie w okolicach 52 to sprawdzamy ilość płytek, jak płytki są w normie to jest git, zazwyczaj też na tym poziomie się zatrzymuje w przypadku trt, jak leci wyżej to się zaczyna problem ale to długo by pisać. Nie wiem jakie wyniki testosteronu ci daje 2x 50mg, ale u mnie 100mg/w dawało połowę normy, a przy takich dawkach jeszcze pierdzielić się z tym wszystkim po to żeby mieć testosteron w połowie normy to moim zdaniem bez sens, ja wolałem spróbować jeszcze raz ogarnąć swój naturalny inną metodą. Trt moim zdaniem raczej powinno optymalizować w górne widełki normy, oczywiście w stosunku do wieku. Chyba że setka tygodniowo daje ci górną granice(750-1000ng/dl) to może jest jeszcze o co walczyć w stosunku do tego co miałeś poprzednio. Nie wiem też jaki jest powód tego że spróbowałeś HTZ na pierwszym miejscu.


Zmieniony przez - bartu13bartu w dniu 2021-06-20 18:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
W pl tez niektóre laby maja normy hematokryt do 54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
Tak zgadzam się, miałem na myśli bardziej to jakie tam są zalecenia lekarzy. U nas hematokryt 54 i lekarz w większości przypadków zabiera leki i do widzenia :D. Tam niektórzy lekarze stosujący trt na sobie mają hct powyżej 54(56-57)i to od kilku lat i dopóki płytki są w normie i nie ma odczuwalnych skutków ubocznych to nie ma problemu. Tłumaczą to tym że ludzie żyjący na wysokościach zawsze mają hbg i hct powyżej normy i jakoś nie umierają. Plus że erytrocytoza to nie to samo co polycythemia. Jest nawet dr Neal Rouzier, który ma hct w okolicach 60 przez ileś lat i żyje. Ale to pewnie jak z wódką, widać takich na ulicy co dają w czajnik codziennie przez 20lat i żyją a dla większości osób skończy się to raczej wiadomo jak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie prawidłowy odblok po Metanabolu clomidem

Następny temat

Opuchlizna i ból po iniekcji cypio w udo

WHEY premium