SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantelki dla początkującego.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
Witam. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o hantelkach bitumicznych takich jak te:
http://allegro.pl/zestaw-hantli-hantle-2x10-kg-hantel-hantla-zd-i3002427312.html
Chciałbym sie dowiedzieć czy wytrzymają jakiś czas.
Dodam, ze maja one służyć ćwiczeniom w domu.
Moze ktoś z was posiada takowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Tlen chodzi Ci dokładniej o hantle skręcone na stale ?
Takie hantle często można zamówić w różnych zakładach tokarskich, również można znaleźć takie hantle na serwisie aukcyjnym, nawet robią je na zamówienie.
U nas jest do kupienia gotowy zestaw takich hantli stałych od 2,5kg do 40kg jak jesteś zainteresowany.

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/3/52/1313

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Juon95

Nie polecam Ci takich hantli a w szczególności z obciążeniem betonowym w plastiku.






Proponuję Ci kupic hantle trochę droższe ale z żeliwnym obciążeniem
Na przykład 2 x gryfik i 4 obciązenia 5kg lub 8 x 2,5kg na początek jak znalazł.

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/7/49




http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/8/28



http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/8/27



Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą podaj mi swojego maila a prześlę Ci ją.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Polecam powyższe - solidne, tanie gryfiki i ciężary. Nie jest to profesjonalny hantel skręcany, sprawia również problemy przy właściwym rozmieszczeniu ciężarów, ale można na tym ćwiczyć w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ TCM100_

Wiadomo że nie są to profesjonalne hantle skręcane, ich zastosowanie to głownie domowe siłownie a nie profesjona\lne.
Rzeczą normalną jest że hantel czas może się poluzować podczas ćwiczenia żadko kto ma tyle sily żeby dokręcić nakrętkę aby się nie poluzowała choć trochę.
Jak najbardzije hantle nadają się do domowego użytku i z pewnością się sprawdzą.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
j/w jak dobrze zakręcisz to nie ma możliwości żeby się odkręciły czasami odkręcić jest ciężko jak się docisną

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Może masz inne hantle, bo moje podczas przesuwania ciężaru po podłodze czy np. w wyniku drgania przy uderzeniu o podłogę podczas odłożenia ciężaru zawsze się poluzują. Jakimś kompromisem są zaciski sprężynowe, a kluczem do rozwiązania problemu hantel skręcany na stałe, najlepiej ogumowany. Ale cena też inna i tu jest klucz do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
mam taki jak podał kelton przy odpowiednio mocnym skęceniu nie ma mowy o poluzowaniu się ciężarków czasami mam problem nawet z odkręceniem

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
najlepszym sposobem na dociśnięcie hantli skręcanych jest po dokręceniu ich,postawić hantel na ziemi chwycić z jednej i drugiej strony hantli obciążnik i przekręcić zgodnie z ruchem zakręcania zacisku wtedy dociśnie się tak że czasami trzeba czymś stuknąć w zacisk żeby się odkręcił, mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
To jest normalne, że trzeba pozbyć się ewentualnych pustych przestrzeni, bo poluzują się jeszcze przed użyciem. Niemniej jednak mi się odkręcają zawsze, szczególnie w przypadku większego ciężaru. Poza tym warto zaznaczyć, że nie wszystkie krążki z obciążeniem są idealnie równe oraz co ważne, zapewnianie Keltona, że zmieści się na nich 50 kg przy zastosowaniu krążków 5 kg to bzdura, nakrętkami łapie się wtedy gryfik tylko leciutki i odpadają przy postawieniu ciężaru na podłogę. Musiałem kupić u konkurencji 50 centymetrowe gryfiki. Ponadto tam są zaciski sprężynowe i dużo lepiej się sprawdzają, trzymają super, a wymiana ciężaru jest bardzo szybka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja jakoś nie jestem przekonany do zacisków sprężynowych szczególnie na hantli, a co do 50 kg+ większych przydała by się właśnie dłuższa hantla

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Nie obawiaj się ich, są mniejsze (poręczniejsze) niż na sztandze i wytrzymają spory ciężar, kiedyś nawet był robiony test przez Keltona.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja stacji na nogi HZ3

Następny temat

Walentynkowy konkurs z Kelton!

WHEY premium