SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hamulec tarczowy - do 250zl

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
jutro popytam i tak teraz święta to nit na allegro nei siedzi:) Przerabane jak coś trzeba kupic;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
160 w zupelnosci wystarczy

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
hayes sole cenowo ok ale jakościowo czytając opinie na forach dh zone i ogólnie na necie to tragiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
bierz hfx9 <yes>

minusy:

-odkreca sie ta srubka od regulacji
-dzwignia lata lekko gora dol jak sie juz troszke wyrobi

plusy:

-siła hamowania

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
HFX9 tak tak.

Zaborek śruka nie w każdym się odręca. Koleś ma komplet i się nie odkręca a drugi koleś ma na tył i się odkręca ;) ale jest na to sposób. Co do klamki to kwestia przyzwyczajenia ,i tak to jest mało odczuwalne. Bardzo na plus jest bezproblemowość tych hampli. Jeździmy na mrozie, w głębokim błocie, w deszcz, po kamieniach i po dziurach, ogólnie katorga dla sprzętu. Dwa lata minęły już a hamulce dziłają bez zarzutu. Jedyne co to tarcze się sporo starły ;) nie mówie o wymianie klocków bo to część eksplatacyjna aczkolwiek naprawde duuuuużo im potrzeba żeby się starły.

Podsumowując dołożysz trochę kasy do HFX9 (160mm) i zapominasz na kilka lat o hamulcu. Zapewniam Cię że na hopkach nie zetrzesz klocków prędzej niż w dwa lata ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
u mnie jak ktos ma hayesy hfx9 czy magi to wszedzie sie odkreca ta zasrana srubka :D mozna w sumie skleic

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
http://www.rowerowy.com/hamulce_tarczowe/clark's/clim8_hamulec_hydrauliczny_clarks.html

jakiś ziom ma używane za 250zł hmmm

"Hej,
Mam do sprzedania super hebel na tył Clark's Clim8.
Jest to sześciotłoczkowy zacisk hydruliczny.
Hamulec w stanie bdb, hamuje jak żyleta.
Ma jedną małą wade tzn. Gniazdo nakrętki od spodu klami jest wyrobione i trzeba było podkładke podłożyć, i teraz jest ok.
Jeździłem tak przez jakies 3-4miesiąće,
klocki starczą jeszcze na troche ale przydałoby sie je zmienic za jakies 2-3miesiące.
pozatym hamulec nie ma zadnych wad ukrytych ani wyciekow.
Hampel jest na tył z tarczą 155mm(troche nie typowy rozmiar) ale 160tez pasuje. długość przewodu ok.130cm moze 135.
Cena jaka mnie interesuje za hamulec to ok. 250zł.
"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Sześciotłoczkowy wynalazek z tarczą 155mm Ciekawe gdzie do tego klocki kupisz i za ile ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
No co ale przynajmniej sukces że ktoś sie znalazł na moje ogłoszenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycena 2 rowerow. Pomoze ktos?

Następny temat

bieganie

WHEY premium