SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Halodrol + Novedex xt - jak dawkowac...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Bull z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
WItam, posiadam dwa ww. suplementy, zaznaczam że halodrol w kapsułkach żelowych, czyli nowa wersja bez prohormonu. Biorę to 1-szy tydzień , do tej pory na "rozkręcenie" 3 kaps novedex i 2 kapsy halodrol na noc. Od jutra zamierzam zwiększyc dawkę, nie wiem do jakiej porcji. Inne są zalecenia na produktach, inne na stronie producenta, jeszcze inne (najbardziej "hardcorowe") w reklamach obu produktów, chociażby w Muscular Development. Skoro wydalem na cos kase, to chcialbym poczuc efekty wiec moge brac nawet i najwieksza opcje, ale nie wiem czy ma to sens i czy nie ma negatywnych skutkow ubocznych. Novedex bralem juz wczesniej, halodrol-szy raz. Nie czuje zadnej"bomby" czy "petardy", czuje sie zupelnie normalnie. Celem cyklu treningowego jest ogolnie masa, z priorytetem na przyrost masy ramion. Dieta jest, trening w miare przemyslany. No, moze jest jeden odczuwalny efekt-wieksze zakwasy, duzo wieksze. Sam sie dziwie czym jest to spowodowane, bo ostatnio zakwasy miewalem dosc rzadko..W kazdym razie pewnie wielu z Was bralo te srodki razem, wiec prosilbym o rady. Z innych wartych wzmianki srodkow biore takze Plasmajet, pozostale to standard :bialko, aminokwasy, weglowodany itp..Z gory dzieki za porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Raczej Halodrol 3x1 dziennie (20 dni) i po tym Novedex na noc (coś w rodzaju odbloku) 2-3 na noc.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
W zamysle oba produkty mialy byc brane razem, taki byl plan od poczatku, nigdzie nie widzialem przeciwwskazan do łączenia tych srodkow,biore je od tygodnia i nie bede nagle wprowadzal gwaltownych zmian. Zreszta pytanie jest konkretne : w jakiej porcji brac je oba, aby byl jakis efekt. Bo 3 kapsy novedexu dziennie to raczej tylko strata kasy..A do moderatora, ktory ni z gruchy ni z pietruchy przenosi moj temat - proponuje sie zastanowic, w obu srodkach nie ma zadnych substancji dopingowych itp., wiec skad moj temat sie tu znalazl ? Chlopie wez Ty sie zastanow, nie masz co robic to powal glową w sciane albo co..Rozumiem ze chcesz błysnąc ale ja tylko zadalem konkretne pytanie i oczekiwalem konkretnej odpowiedzi, widac ciezko ja tu znalezc, w dodatku moj temat ląduje nie w tym dziale co trzeba,to na pewno teraz znajde rozwiazanie mego problemu..Coraz nizszy poziom tego forum..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
3 kapsy to niekoniecznie strata kasy, niektórzy go już przy dwóch czują
nie sprecyzowałeś o jaki halodrol Ci chodzi, halodrol to tez ph, suple z gaspari to Halodrol Liquigels
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
jak żelowe to zapewne chodzi mu o Liquigels
więc nie wiem co ten temat robi w dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
"WItam, posiadam dwa ww. suplementy, zaznaczam że halodrol w kapsułkach żelowych"


Na samym poczatku to zaznaczylem...wiec jak juz, to czytajcie calosc wypowiedzi ..pan modzik albo nie zna sie na suplach albo tez nie przeczytal..jesli chodzi o dzialanie, ja juz bralem novedex w ilosci po 3 kapsy i niewiele poczulem, z tym ze nie robilem zadnych badan testosteronu itp...na mnie suple wogole slabo dzialaja...ale 4 - 5 kaps novedex zamierzam sobie podjadac.. szkodliwy srodek to zbytnio pewnie nie jest, mocniejsze ziolka i nic wiecej- choc oczywiscie we wszystkim trzeba miec umiar i ja go zachowuje...w tej chwili rozwazam 2 kaps novedex na czczo i 3 na noc lub 4 kapsulki na noc..halodrol 3 kaps na noc, w niewielkim odstepie czasowym od novedex.. co o tym sadzicie, prosze niech wypowie sie ktos w miare kompetentny, bo ja tutaj prosze o porade..pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
tu chyba ci nikt nie pomoze, ale wesolych swiat ,pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
kolego czego ty sie spodziewasz ? wez to sprzedaj . imo hvj a nie
inwestycja .
novedex to bardzo dobry srodek ale na pct a nie zeby mase na nim robic . nawet jesli zbudujesz pare kilo to bedzie efektem diety a nie w/w srodka . fajne zasosowanie ma rowniez na redukcji aczkolwiek solo to tak sobie dziala. ja laczylem w kombo 6kapsow 6-oxo i 3 kapsy novedexu na noc przed spaniem przez 10 tygodni . zeby bylo lepiej to dopiero ja zeszlem do poziomu ok.11% bf bylo widac efekty czyli w tym wypadku wyplukanie wody . fajnie wizualnie sie prezentowalo mieso i mozna bylo fajnie zauwazyc prace wlokien podczas spinki . pozatym nie spalilo mi az tak miesni pomimo intensywnych aerobow 5 razy w tyg. jak mowie tylko w w/w celach to jest naprawde fajny dodatek . nie wplywa na zbudowanie masy , nie wierz w zadne reklamy i marketing . koniec i kropka .
jeszcze jedno . wyobraz sobie ze po 2 miesieczne kuracji boost podnosi ci tescia do gornej granicy . teraz druga strona medalu . podczas bicia soku wskakujesz ponad norme po injekcji . mam nadzieje ze widzisz roznice .
co do skutkow ubocznych to troche watroba dostala po dupie / moja wina bo nie bralem oslon / ponadto po odstawieniu przez okolo 2 tyg. czulem prostate , specyficzne pieczenie , ale tylko po seksie , dokldnie mowiac po spuszczeniu sie / jakby nie bylo szly spore dawki przez 10 tydzi . libido rowniez wzroslo .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Brałem ten halodrol-to lipa jest, po prostu nie działa, nie czuć go... sam novedex też ciężko poczuć, to nie jest środek do robienia masy, bardziej przy definicji i pct ma zastosowanie. Jak już zacząłeś brać to go dokończ, trochę siła powinna się poprawic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na odblokowanie

Następny temat

Deca Durabolin + Methanex 10mg

WHEY premium