SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - strona praktyczna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Czy ktos po jakimkolwiek HMB odczul jego dzialanie ? Czy wystapila u Was poprawa silowa , przybylo Wam masy , wzrosla szybkosc regeneracji ? U mnie jedyne co zauwazylem po HMB to mniej w portfelu o 100 zl (Ultimate Nutrition ) ... czy teoria pokrywa sie w przypadku tego suplementu z praktyka ? Wiem ze niewiele przyjalem tego HMB , ale porownuje je do innych srodkow . Kreatyna nie dosc ze tansza to jeszcze bardzo wyraznie czuje jej dzialanie. W jakich dawkach przyjmowanie tego kwasu ma sens ? Czy wogole suplemetancja tym srodkiem ma sens ?

PuR

PuR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dobrą regenerację miałem już przy mniej, niż 3g dziennie. Jako antykatabolik hmb (u mnie) się sprawdza. Ja lubię ten suplemencik.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
nie stosowalem ale moge powiedziec ze na nicolaia nie tylko to dzialalo

CZERWONY HANDLARZ

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Hehe, ja to w ogóle jakoś dobrze przyswajam wszelkie suplementy i działają, jak trzeba. Ale wiem, o czym mówisz Glod Niedługo kolejny cykl - ale troszq ciekawszy

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ej jak bedziesz zamawial cos u Sona to daj znac to wezmiemy razem!!!! i kiedy chcesz cos zamawiac??

CZERWONY HANDLARZ

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Miałem zamawiać coś w pierwszy poniedziałek miesiąca - a tu nagle Son powinien to coś mieć i to troszq taniej. Ale termin chyba ten sam.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Odziwo na mnie rowniez wszystkie dzialaja , a po tym , zero efektu . Poprostu tak jakbym nie bral.

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
to sie jeszcze zgadamy!!! bede w niedziele w kraju wiec odezwe sie w poniedzialek

CZERWONY HANDLARZ

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Dobra Panowie , leca sogi za rekacje ...

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no i loozik a tez masz a co

CZERWONY HANDLARZ

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
Glod kurde zmiękłeś coś ostatnio !!!!!!!!
zamiast go banem posraszyć to soga sypnołeś ???
nie no ja nie wiem co się z tobą dzieje

ego sum via et veritas, et vita

ps: Jeśli popełniłem jakiś błąd w tej wypowiedzi kliknij w prawym dolnym rogu na " specjalista w dziale " aby go poprawić !!

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wziąć na szybki przyrost dużej masy????????????????????????

Następny temat

Super Mass Profesional&..................

WHEY premium