SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIT! BOOSTER WZROSTU masa 8kg możliwe ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
http://www.allegro.pl/item93392964_hit_booster_wzrostu_masa_8kg_sila_40_gratis.html 
HIT! BOOSTER WZROSTU masa 8kg - siła 40%
---
---
OTO CO WYPISUJĄ NA ALLEGRO

MAREK 70kg, WZROST 183cm, WIEK 20lat
...na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego produktu, myślałem sobie że to nastepny magiczny środek, ale jak zastosowałem to naprawde sie zdziwiłem po 8 dniach stosowania ważyłem już 73kg, myślałem że to już koniec nabierania masy ale jak skonczyłem cykl po 25 dniach moja waga wynosiła 76kg, kumple z siłki pytali sie mnie jakie kosy biore, a kiedy pokazałem im opakowanie L-arginina, L-ornityna musiałem dokupić jeszcze 5 opakowań dla ziomków z siłki-NAPRAWDE WARTO , NIE POŻAŁUJESZ ACHA I DZIĘKUJE bodypower.pl ZA TRENING I DIETKE-POZDRO



40% WZROST SIŁY I KONDYCJI FIZYCZNEJ

WOJTEK 69kg, WZROST 176cm, WIEK 18lat
...chodziłęm na siłownie kilka miesięcy i wyciskałem na klatke tylko 65kg ,wkurzałem sie bo kolesie w moim wieku brali wiecej o kilka kilogramów na klate ,więc postanowiłem kupić sobie odżywke z seriI VICTORY L-ORNITYNE I L-ARGININE zacząłem cykl i trening jaki dostałem od bodypower.pl przed pierwszym treningiem brałem 4 kap i odczuwałem powera po 2 tygodniach wyciskałęm już 80kg a po zakonczeniu cyklu moj rekord wynosił 93kg masakra...

WZROST OBWODU MIĘSNI O KILKA "CM" NA CYKLU

MICHAŁ 77kg, WZROST 182cm, WIEK 19lat
... pewnie mi nie uwierzycie ale jak zacząłem brać tą odżywke miałem 35cm w łapie ,myślałem że to ściema jakaś jest ale po 3 tygodniach miałem juz 39cm w łapie kurde kupiłem jeszcze 2 opakowania bo do wakacji chce mieć 43 cm nie ma bata...

CZY WEDŁUG WAS TO MOŻLIWE ??
BO ja myśle że to kopletna ściema KOmercja nawet sterydy nie mają tak dużego kopa koleś robi 4 cm w łapie w 3 tygodnia ?? szok
JAKA JEST WASZ OPINIA
http://www.allegro.pl/item93392964_hit_booster_wzrostu_masa_8kg_sila_40_gratis.html 

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
no przeciez koles napisal dorby komentarz , bierz i sie nie zastanawiaj, tez to chcialem kupic , moj brat stosowal poszlo mu 13,65kg , a w bicu 3,2324cm
























ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1779
odpuść sobie ,brałem ,szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
a idze idze pewnie znowu cos a'la testosterol

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3127
"na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego produktu" - hehe kto kupuje produkt z tak wielkiego rynku bedac do niego sceptycznie nastawiony. To nie jest ostatnia szansa lysiejacego faceta po 30 lapiacego sie czego moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Powoli te allegro zaczyna mnie w****iac. Zygac mi sie chce juz na te wynalazki.Niestety Swiadczy to glownie o niewiedzy ludzi ktorzy to kupują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
noo niemozliwe
to co tam sie dzieje to istna parodia niestety

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
norma bahamut

ostatnio widziałem reklame jakiegos spalcza - normalnie przeczytałem nawet te bajki ... okazało sie po mich pytaniach na priva ze ma w sobie zielona herbate i l-karnityne a kosztował 149zł za 60 kap


lub ostatnio Therm Line Olimpu po 189zł!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"lub ostatnio Therm Line Olimpu po 189zł!!! "

TO juz bandyctwo, i biore odpowiedzialnosc za slowa. Za takie numery naprawde powinno sie do pierdla isc. Albo przynajmniej placic grzywny czterocyfrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
mnie na allegro głównie wkur .. wają z tym testosterolem i biosterolem z megabole wypisują mega MASA mega siła tylko dla twardziele lub legalne doładowanie sterydowe

a tak naprawde po tych specyfkach jest nie mega masa tylko MEGO g****

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ten kto sie choć troche zna na odżywkach na allegro raczej nie kupuje.

Nie ma cudownych interesów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skromny cyklik

Następny temat

Redukcja na stacku + attitude

WHEY premium