SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH i EPO?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Je.bany - po co tu wogóle coś piszesz - i tak nic nie napisałeś konstruktywnego

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-04-18 20:08:46

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie tak, przepraszam, lucyfer, ale chcialem jakies konkretniejsze informacje, np. dawki, czas trwania cyklu, bo w tych sprawach jestem kompletnie zielony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Waldek odpowiem Ci w ten sposób bez urazy - ale Twojhe postępowanie przypomina jakiegoś zielonego człowieka, którego właśnie puścili z belki na mamuciej skoczni... a on nic!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, dziękuję za obrazowe porównanie, ale u mnie sterydy były tyllko i wyłącznie moja decyzją, wiedziałem, co zaczynam, i wiem o ryzyku, które istnieje. Ale czy ty, Uriel wiesz cos o tych środkach? Bo ja oprócz działania nie wiem nic (dawki, czas trwania cyklu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chodzi Ci o EPO+HGH? Czy o Omę/A-bombe/Decę?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o EPO + HGH. Kilka konkretów: mam zamiar zlapac troche masy miesniowej, poprawic waskularyzacje i wydolność w czasie biegów. Myślę zacząć zaraz po skończeniu bieżącego cyklu, tylko nie wiem, czy bedę w stanie biegac (opuchlizna o antku).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Zapomnijmy o tym co powiedziałeś - tzn. chcesz biegać a jednak użyłeś A-bombę zamiast propa z winstrolem, który przy świetnej diecie zrobiłby z Ciebie pociętego sportowca - a'la Ben Johnson. Hgh to minimum 5 miesięcy - koszt - kupiłbyś samochód!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem :). W kosztach się orientuje, i wiem ile mnie to wyniesie. A samochód, pewnie, kuilbym ale nie mam prawka,wiec mam leszy pomysla na zagospodarowanie pieniedzy - inwestuje je w siebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Wiesz od czego zginął Pantani? Właśnie od EPO. Stary nie tykaj tego - trzymaj się z daleka. Po co Ci to? Co Ty chcesz osiągnąć. Mając 17 lat bierzesz Anadrol i na dodatek ponad 2 gramy na tydzień.

EPO jest hormonem proteinowym, który powoduje zwiększenie liczby czerwonych krwinek, tymsamym powodując większe dostarczanie tlenu do układu krwionośnego - a tymsamym zwiększa wydolność aerobową/anaerobową.

Trzymaj hematokryt na poziomie poniżej ~55 - i wtedy 3x w tygodniu po 1000-1500i.u. Góra przez 3 tygodnie!!!

Musisz mieć robione badania EKG i inne. Cały czas monitorowane. Jak się zaczniesz odwadniać z krwi zrobi Ci się galareta.

Podobne efekty daje EQ - Boldenone, jak również i Anadrol.

Po co Ci EPO - startujesz w zawodach? Biegasz na 1,5km? 100,200,300,400m?

Minimum HGH dziennie to 4i.u. np. 2x 2i.u.

3m się.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Anadrol 6 tabletek na dzień????? :O Kaskader
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko.

Następny temat

Odblokowanie???

WHEY premium