SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH dawki, pomocy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie można tak sobie leków wyrzucać. Wyslij mi ją to zutylizuje
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
i bądź tu mądry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bij to normalnie I idź sobie na badania. Czasem ludzie maja takie reakcje alergiczne i już tak będzie. Czasem dasz zamiast pod skórę, pomiędzy warstwy skóry i jest nieprzyjemne uczucie wtedy.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Chłopie robisz iniekcje ch**owo to masz zaczerwienienie . Ja p******e jak dziecko ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Flex

HCG np. zawsze bije w brzuch i nigdy nie miałem takich problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
W czym rozrabiasz hcg a w czym hgh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
W soli fizjologicznej(chlorek sodu) hcg czasem szczypalo przy wbijaniu ale nie było zaczerwien ani bolu przy dotyku, tutaj przy hgh sama injekcja w ogóle nie boli tylko tak jak wspomniałem po godzinie mniej więcej pojawia się rumień i boli przy dotyku nie jakos mocno ale odczuwalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 671 Napisanych postów 1612 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26595
Reakcja alergiczna. Narazie nic nie rób. Bij jak bijesz, z czasem to zejdzie. To że pojawia się zaczerwienie czy rumień nie świadczy o fake hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Przecież to była ironia
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 148
Witam, podepnę się tutaj bo widzę że temat tegoroczny jest.

Jak by wygladaly dawki hormonu wzrostu (posiadam 3 opakowania 10mg/1.5ml Omnitrope z apteki) + testosteronu cypionat ( 250mg/ml 3 opakowania VERTEX)

Jaka była by dawka na pierwszy kontakt z hormonem ? Taka jak pisane wyżej czy dołożenie testo cos zmienia?

Sięgnęłem juz trzech opinii i są wszystkie rozne co do hgh:

1) HGH 2 ui co drugi dzień przez cały cykl
Teść z początku 125 2x w tyg potem
250 2x w tyg
2) HGH 3ui z rana przez miesiąc potem
2.5ui rano i 2.5 ui po treningu
Teść jak wyzej
3) 4ui rano caly cykl z jednym dniem
przerwy
Teść jak wyżej

Celem jest początkowo zgubienie kilku kg potem zrobienie masy . Jeśli chodzi o dawki hgh najlepiej aby nie miały duzego negatywnego wpływu na organizm (powiedziano mi ze przy takich dawkach nie trzeba insuliny)

Proszę o porady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T450 mix

Następny temat

Estradiol podwyższony

WHEY premium