SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP zchudnięcie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Witam!
Mam 20lat, 170cm wzrostu, mało jem lecz niejestem aktywna, nie uprawiam zadnych sportów. Od kliku lat walcze z moja waga:( obecne mam 70-72kg (zalezy od dni). Stosowalam rozne metody diety, ćwiczenia i nic! stoje w miejscu!
Jedyne co udało mi sie osiagnąc to nie przybierac na wadze -ale tylko dzieki wielu wyzeczeniom -słodycze itp.
HELP !
Niewiem co mam juz robić nikt niechce mi doradzić.
Prosiła bym bardzo jesli ktos był by tak dobry i mógł mi rozpisac jakąs diete, ćwiczenia zeby schudnąć. Potrzeba mi około 60-55kg
Jestem wegetarianką wiec wszystko co zywe i sie ruszało odpada (ryby też niechetnie spożywam)Bardzo ale to bardzo bardzo prosiła bym o pomoc:(
Niechce byc odsyłana do jakis linków i innych artykułow , niemam juz siły.
Z góry dziekuje kazdej osobie która poswieci mi chwile czasu i niebedzie tekstów typu: za duzo jesz wyjdź na rower :(:(
Odpowiedzi prosze wysyłać na meila, wtedy mi niezginie nic :)

... Mam już gadu-gadu ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Nikt za ciebie nie zrobi calej pracy przykro mi a jezeli mowisz z gory ze nie masz czasu sama poczytac artykuly podwieszone i ulozyc sobie diety to znaczy tylko ze nie zalezy Ci az tak bardzo na tym zeby uporac sie ze swoja waga Takie jest moje zdanie...

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
witam sadzac po tekscie "niebedzie tekstów typu: za duzo jesz wyjdź na rower :(:( " uważam ze oczekujesz jakiegos złotego środka albo cudu niestety musze Cie sprowadzic na ziemię i uświadomić ze wlasnie ten tekst jest kluczem do sukcesu

całkowicie usunąć wszelkie słodycze, cukry proste, tłuszcze i weglowodany
mozesz schudnąć nie ćwicząc - ograniczając spożycie kalorii ale co jest ważne - STOPNIOWO także sugeruje zacząć od usuniecia słodyczy, pozniej ograniczania ilosci poszczegolnych posiłków

cos za cos prosta sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - do zopiniowania

Następny temat

dieta z bilansem 0

WHEY premium