SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugglesterones - Gugglsterony

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
A jak się bierz do tego ph to wskazane jest odzielnie czy razem .

członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
prohormony... raczej po posiłkach.... iwęc automatycznie nie wychodzi razem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Guggulki trzeba brać by potem więcej tłuszczyku spalać

leniwa i d****na maskotka-mafia.suple.hardcor.pl
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
zaglada tu jeszcze kto??? pewien sklepik ma beta3 i podaja to z brac to z mm4 ale to beta 3 to nie jest ten chyba gugllabolic chociaz tez to spalacz tluszczu firmy syntrax jaka jest roznica miedzy to beta3 kosztuje hmm jakies 140 zł a guglem tej firmy 105 roznica spora w cenie wiec moze i w działaniu???

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Beta 3 to octopamina.. czyli synetetyczna synferyna... jest stymulatorem receptorów ... właśnie beta 3... jest niejako zastępnikiem efedryny... problem w tym, że u ludzi ilość receptorów beta 3 jest różna - u niektórych jest ich dużo i wtedy działa wyśmienicie, u niektórych mało i wtedy jest kiepsko... aczkolwiek wg badań Syntraxa to właśnie receptory beta3 odpowiadają za realne spalanie tkanki tłuszczowej. Ewentualne kiepskie wyniki synferyny w spalaniu tłuszczu Syntrax tłumaczył zbyt małą jej ilością jaką zastosowano w badaniach. Wg nich minimum to 300mg dziennie. Syntrax twierdzi, że pozostałe - beta receptory stymulowane przez efedrynę odpowiadają tylko za rozdrażnienie i nerowowość.. nie mając wiele wspólnego ze spalaniem tłuszczu.... cena preaparatu Beta 3 nie jest wysoka - 180 kapsułek.. po 100mg synferyny HCI...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
A jak działa gugul. Czy tylko prze krótki okres po zarzyciu (godziny), czy też organizm się nim nasyca i po dłuższym przyjmowaniu, efekty trwają dłużej?

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
oj po thermie miałam bolesne zejscie z cyklu 10 dniowe wiec co byscie uznali za bardziej skuteczne beta3 czy gugla? czy to całkowicie odmienne dzialania rozumiem ze beta3 jezeli zawiera cos tam w zamian efedryny to ma i tak podobne działanie wiec skutki po cyklu tez beda dla mnie ciezkie do przezycia..ale podtrzymuje pytanie ktory z tych specyfikow uznawany jest za bardziej skuteczny?

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Najlepiej połączyć oba... ale jeżeli masz spróbować to raczej beta3... powinno działać dobrze... i nie ma aż takich zejść jak po ECA...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wysłałam znoow info...może teraz coś dojdzie....oby (musi dojść i jooż - bo nawet bez efki mooj zawał murowany jak nie dojdzie znowu)

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-15 15:57:24

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
VLAD hmm juz nie pierwszy raz korzystam z twoich porad,dzieki wielkie mam nadzieje ze sogi cenisz
bo tylko tak moge sie odwdzieczyc tymczasem bo moja wiedza malenka
dzieki dzieki
bamboo2 jak sie nie myle to juz masz gugla zaczałes go stosowac???juz w sumie maj wiec chyba taak..wiec opisuj!!!!

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI GAINER???

Następny temat

SNI - próbował ktoś?

WHEY premium