SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugglesterones - Gugglsterony

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za tydziń wchodze na ich 1-t , boldenone i 3 alfa to bedzie mój najlepszy, najbardziej wypasiony i myśle najskuteczniejszy cykl ph

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
eee tam akurat te 'suple' mnie nie interesuja
ale podczas kuracji powiedz czy sie sprawdzaja bo firma ma interesujace produkty (a bialko ma bardzo dobry sklad)

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi...
W tym przypadku pójdę za radą Clarity... Tylko wiecie, gdzie można dostać ten Metabolic Thyrolean w Polsce? Żebym go nie musiał zza granicy ciągnąć?

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli idzie o ph to molecular to aktualnie nr 1
Najbardziej chwalona i firma za jakośc wyrobów jak i ich skuteczność
Szwagier spedził dziesiątki godzin na anabolexie, bodybulding i anabolicforum przed wyborem firmy i produktów
Tak ze co do firmy i preparatów jestem przekonany na 100%
Porównaj choćby 1t thp z innymi firmami, thp minim. dawka efektywna to tylko 100mg/dzień a w zwykłych oralach 300mg ( jaka to ulga dla wątroby przy zachowaniu takiego samego stęzenia we krwi)

członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2003-04-18 12:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Biore gugle w dawce 3* 1 od 3 dni i jedno co moge powiedzieć to czuję duży przypływ ciepała. Moja temp jest podniesiona. Tak jakbym brał clenbuterol.
a co z tym związane pewnie przemiana materii też poszła do przodu.

członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
A jakby kogoś to interesowało to jest najlepsze połączenie spalaczy. Dawkowanie od 4-6 razy dziennie. Podane przez jednego z najlepszych specjalistów w USA.
Ephedrine Hcl 12.5 mg
Caffeine 100 mg
Yohimbine Hcl 3 mg
Forskolin 20-30 mg
Acetyl-L-Carnitine 200 mg
GuggulSterones 30 mg


członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zion, tego Metabolica to tylko u Cybera, ale...
No właśnie, małe dawki - jeśli wziąść pod uwagę ilość guggulsteronów, to 1kaps Guggulbolic'a odpowiada 10 kapsom Metabolica... Wg. Syntraxa można wsuwać dziennie od 3 do 6 kapsów Guggula. (90-180mg guggli), potwierdza to powyższy tekst Ronina. Ile trzeba by połykać MT (1 porcja to 6 kapsów), aby jakieś sensowne dawki były...? Inne składniki MT to też nie taka rewelacja, by dla nich rezygnować z Syntraxa na rzecz Prolaba. Ponadto sam stymulator to , moim zdaniem, taki dodatek do ECA, sam znowu takich świetnych efektów nie da, może co najwyżej lekko się zbliżyć (ale miało nie być o eca w tym topicu). Podsumowując - jeśli jeszcze nie zamówiłeś MT, to zastanów się na Guggulboliciem.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Oczywiscie Nicolai ma racje w tym co mowi.
Ja swoje zdanie argumentuje w inny sposob, nie kazdy musi sie ze mna zgadzac...


.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie... prównałem sobie oba składy... poczytałem jeszcze trochę o tym... i się zastanowię... Dzięki Nicolai

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ja mialem polaczyc gugula i metabolica, jedna dawka metabolica + 2 kaps gugula, ale w koncu wchodze na cos mniej hardcorowego :) clen:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI GAINER???

Następny temat

SNI - próbował ktoś?

WHEY premium