SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugglesterones - Gugglsterony

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
biiiiiiiiiiiiiig thx.
Nie mialem zadnych problemow z tarczyca nigdy wiec chyba sie skusze na to, bo za ECA nie przepadam.




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clarity... łapaj punkta... jeżeli zaliczy... bo chyba już Ci wcześniej dawałem...

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie to można kupić? Clarooś nie dam soga z wiadomych przyczyn, ale bana też nie dam)))))))))

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
super art, wlasnie tego szukalem, wielki SOG!

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej
Piszesz Clarity, ze stymulatory tarczycy podobnie jak ECA przyspieszaja w znaczny sposob metabolizm i dzieki temu szybciej spala sie tluszcz. Pieknie, tylko ze ja zarzucilam uzywanie TP w duzej mierze ze wzgledu na wplyw tak przyspieszonego metabolizmu na zaburzenie skutecznosci tabletek antykoncepcyjnych, co prawda niepotwierdzone ale...
Konkludujac, mozna sie spodziewac rowniez w przypadku stymulatorow tarczycy negatywnych skutkow na dzialanie srodkow anty-baby, czy tak?

Pozdrowionka4@ll
Shila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Shila, przykro mi ale nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie, jako ze nie byly badane interakcje tego typu preparatow z doustnymi srodkami antykoncepcyjnymi.
Moge tylko powiedziec kuracja odchudzajaca + antykoncepcja doustna to kiepskie polaczenie, jakoże jednym z dosc czestych skutków ubocznych stosowania środków antykoncepcyjnych jest nabieranie wody i zwieszenie masy ciala, co moze maskowac efekty kuracji odchudzajacej.
Stosowanie ECA (W Twoim przypadku Thermy) moze nasilac wzajemnie skutki uboczne jednego jak i drugiego srodka (nadcisnienie, krwawienie z blon sluzowych, depresja itp).
Gugglesteronow i antykoncepcji rowniez nie polecam, aczkolwiek jest to kilka razy bezpieczniejsze polaczenie niz to z ECA. Dodam jeszcze ze przy wysokiej aktywnosci tarczycy spada płodność, miesączki mogąbyć nieregularne oraz słabsze.

Na koniec jeszcze raz podkreslam, ze nie zalecam Ci żadnego z wymienionych środków, a przed stosowaniem każdego z nich powinnaś skonsultować się z lekarzem. Traktuj moją wypowiedź jako luźną poradę.

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Calrity
Srodki antykoncepcyjne biore juz prawie 9 lat i w zadnym wypadku nie wywoluja one u mnie wymienionych przez Ciebie objawow, ale kazdy organizm jest inny i przyznaje ze niektore kobiety moga sie spotkac w.w. skutkami ubocznymi. Bralam ECA z pelna swiadomoscia jego negatywnego dzialania na organizm i podobnie byloby ze stymulatorami tarczycy. Dobrze jednak uslyszec, ze to polaczenie jest mniej pasqdne niz z ECA.
A co do konsultacji z lekarzem to niemal kazdy popukalby sie w czolo uslyszawszy ze chce brac cos takiego nie majac ani grama nadwagi... Tylko ze ja chce RZEZBY.

SOG4U anyway...

Shila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
9 lat to calkiem sporo... i wlasnie tutaj moze byc przyczyna Twojej kiepskiej rzezby... jak wiesz srodki te (zalezy jakie bierzesz) dzialaja antyandrogennie - dla kobiet ma to wiele plusow ale moze tez utrudniac osiagniecie sportowej 'lekko kanciastej' sylwetki...

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
Powtarzam pytanie lucka: Gdzie to można kupić?

Pozdro
nuneska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
ja widzialem na netrition

mod działu ODŻYWIANIE

Zmieniony przez - Macff w dniu 2003-04-02 07:24:41

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI GAINER???

Następny temat

SNI - próbował ktoś?

WHEY premium