SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryfy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2480
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Osobiście wziąłbym te z Marbo ponieważ nie będziesz musiał się męczyć z zakręcaniem gryfów tylko wsuniesz ten zacisk sprężynowy i masz pewność że ci się nie odkręci w czasie ćwiczeń ,a po drugie jak wiadomo Marbo to pewna firma.pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2604
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze gryfów jest maksymalne możliwe obciążenie jakie wytrzyma i grubość gryfu aby ładnie leżał w ręce i nie był za cienki ( jak dla mnie) Marbo wygląda technicznie dobrze...

Dzień Wczorajszy, Był Łatwym Dniem...

OTR TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2480
Aha a nie dało by rady dostać jakiejś zniżki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja mam z marbo i są spoko, po drugie marbo ma 28mm śr. a tamte tylko 25/26mm. Bierz z Marbo i lepiej sie zakłada niz na gwintowane, szybciej (miałem kiedyś gwintowany i sprzedałem bo mnie wkurrrr.. denerwował mnie )

o zniżki gadaj z MS-Michałem na forum jest.
I jak by była możliwość to wymień krótkie sztangielki na gwintowane, bo z tych pare razy zsunęła mi się sprężyna i spadło obciążenia, a Marbo też ma gwintowane hantelki.

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-01-06 11:45:49

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
poproś w dziale MARBO o 7%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mam wzmocniony gryf marbo polecam 280kg bez problemow, wiecej nie mam jak zalozyc

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Mam ten zestaw, bardzo dobrze się sprawuje, zaciski bardzo dobrze trzymają. Polecam

Tylko, że ja płaciłem trochę taniej chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Najlepiej kup sobie gryfy o srednicy 28mm sztanga prosta i lamana może byc z tymi spreżynami tak jak marbo ma bo szybciej zmienisz obciażenie ale chantelki wez gwintowane z tego powodu że ze jak np bedziesz jechał młotek to ci obciążenie pospada.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2480
A jak mozna zamienic te hantelki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Najlepiej zadzwoń do marbo i powiedz ze chcesz zamienić w zestawie na gwintowane hantelki lub napisz do Michała 2394853 i bez problemu Ci wymienią, ja tak wymieniałem stojaki z zestawu z ławką na lepsze.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenie - ALTERNATYWA

Następny temat

...:: Ostrowia problemik :)::...

WHEY premium