SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gregg Valentino rehabilitacja...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
kto mu kazal pakowac ten olej ? nikt chlopak se chcial zaslynac to teraz ma a arnold niczemu nie jest winien zrobil cos komus ? kazdy ma prawo wyboru a ze ten gregg ma zryty leb to jego sprawa widzial ze mu sie zycie sypie to po sie dalej toczyl w dol ? teraz zaluje ? teraz to jest za pozno trza bylo wczesniej myslec kazdy ma prawo wyboru kazdy ma swoje zycie to od nas samych zalezy co sie stanie wiedzial co robi niech teraz bierze pelna odpowiedzialnosc za swoje czyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
porownanie arniego do gregga to jak porownywac lwa do kota domowego.
Swoja droga gregg dobrze wygladal przed olejem. Estetyczna i w miare proporcjonalna sylwetka, malo masy ale proporcje byly +,- zachowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
wiesz, tu nie chodzi o porownywanie ich w celach kulturystycznych, tzn budowy, chodzi o ich podejscie do sterdyow.
Nie napisalem tego "artykulu" bez besposredniego przesledzenia kariery gregga, duzo czytalem i ogladalem reportazy z nim, stad takie moje podejscie, obejrzyj film ktory dorzucilem na dole a sam zrozumiesz o co mi chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Greg to D.e.b..il można śmiało to napisać nie znając go i tyle.

a w Filmie o jejku o jejku pokazane hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
FighterX lepiej juz nic nie pisz bo sie coraz bardziej pogrążasz...
"chodzi o ich podejscie do sterdyow" Myśle że Grega nie można porównywać do Arnolda nawet pod kątem kształtu stopy bo sobie nie zasłużył..
I zrozum , bo nie chce mi sie tego tłumaczyć więcej- Greg został "wyklęty" i odrzucony przez środowisko i traktowany jako ***** i oszołom za SYNTHOL a nie sterydy- ze sterydami wogóle nie jest kojarzony..A filmik to bzdury zwykłe, gość jest pajacem i jest skończony...Jeżeli naprawde choć przez chwile myślałeś że jego ręce to mięśnie to znaczy że wogóle nie jesteś w temacie i jeszcze duuuużo sie musisz nauczyć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
skoro zostal wyklety, to juz i tak nie ma nic do stracenia, wiec po co mialby gadac bzdury? nie widzisz braku logiki w Twoim rozumowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
"wiec po co mialby gadac bzdury" - bo to skończony, niestabilny emocjonalnie kretyn z kompleksami:) Do śmierci będzie gadał bzdury :) A co do braku logiki w moim rozumowaniu to wierz mi że każdy kto czyta ten temat naśmiewa sie nie z Grega ale z Ciebie - bo jestes chyba ostatnią osobą na świecie która wierzy w te brednie (czyli-"mam 70cm w zmutowanym bicepsie który nie ma wogóle siły i to dzięki sterydom, mimo że waże 95kg a inni mi zazdroszczą i dlatego mnie nie lubią a nie wiem co to synthol") Albo masz 13 lat albo jesteś najbardziej naiwną osobą jaką tu widziałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
Ignatus sog, napisales to za mnie, zgadzam sie w 100%

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche sie zastanówcie co piszecie.
Gosciu wziol synthol albo jakies inne gowno mniejsza z tym.
Kazdy popelnia bledy,wieksze lub mniejsze.
Greg popelnil katastrofalny, ale załuje, mógl by nie zalowac i miec wszystko w dupie albo robic show w programach.
Mi jest go zal i widac ze zaluje.
Fajny art i Sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc

Następny temat

co na tym cwiczyć????

WHEY premium