SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Graffiti-moje prace

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 884 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2402


hehe wygladaja jak old skool z usa lat 80 lee i te klimaty no ale trening czyni mistrza a okazja zlodzieja

Obejrzyj sobie film "Beat Street" od tego chyba powinno sie zaczynac przygode z hip hopem w koncu takie byly poczatki i to byla najczystrza postac hip hopu. Szacunek old school musi byc..pozniej proponuje MiB jesli jeszcze nei widzialiscie

QLIMAX -|- The Prophecy Of The Harder Styles
>>>http://events.q-dance.nl/2003-11_22-november_qlimax/after/ <<<warto obejrzec!!
najelpsza impreza na swiecie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Doskonalenie wlasnej techniki przy robienu wrzutow wszelakich to nielada wyczyn. Trzeba sie niezle nameczyc, zeby wszystko poszlo jak po masle. Sciana to nie papier, nie zawsze uda sie tak jakbysmy tego sobie zyczyli. Chlopakom polecam duzo treningu, najlepiej w miejscach, do ktorego nie dotra ludzkie oczy. Bezmyslne bazgranie murow w celu udoskonalenia swojej techniki mija sie z celem, a prawdziwe arcydziela - jakie z pewnoscia juz niedlugo bedziecie robic - z cala pewnoscia przyciagna oko nawet najstarszych (o ile nie walniecie czegos na kosciele czy budynku rady miasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
TO jest bzdura. Jak widze np. durne tagi wybazgrane na zabytkowych budynkach to mnie szlag trafia.
Rozumiem, ze ktos sobie chce malowac- prosze sa miejsca na to...ale nie na pociagach, odnowionych budynkach, bialych scianach w centrum miasta. Chcesz malowac to w miejscu do tego przeznaczonym.
A jesli widze kogos kto maluje bo scianie, ktora ktos malowal zeby ja odswiezyc, to osobiscie kopne takiego d****a w dupe. Gowniarze sa coraz glupsi. Tylko osiedle, osiedle....i gowno z tego. Ciekawe do czego to ma prowadzic..

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 850 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10949
Bardzo slabe te wasze prace !!! Pracujcie nad stylem bo z tym cieniutko a i wykonanie nie najlepsze. Co to za farby???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 884 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2402
tylko najlepiej niech pracuja na kartce albo na jakims zadupiu

QLIMAX -|- The Prophecy Of The Harder Styles
>>>http://events.q-dance.nl/2003-11_22-november_qlimax/after/ <<<warto obejrzec!!
najelpsza impreza na swiecie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 850 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10949
bo pozniej wstyd sie do takiego czegos przyznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
widze ze niezle go pojechaliscie i moim zdaniem bardzo slusznie bo to sa zwykle bazgroly
mam jedno pytanie do graficiarzy dlaczego 90% graffity to napisy rysunki moim zdaniem sa 100 razy ladniejsze rozumiem ze poczatkujacemu duzo latwiej jest robic napisz ale wszyscy je robia

ps. alt mi nie dziala

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


hmm nio jeszcze troche musicie pocwiczyc troche duzo i zlapcie za montanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 116
straszna lipa !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAKIETA TENISOWA ...JAKA ?

Następny temat

Skate Parki

WHEY premium