SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Graffiti-moje prace

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
ja powiem, że, za wyjątkiem jednego, są po prostu cieńkie. A skoro specjalnego poziomu nie reprezentują to to nie jest sztuka tylko wandalizm.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
chlopaki sa mlode i wiesz z wiekiem z doswiadczeniem lepiej bedzie im szlo-chyba??

Doradca w dziale Sporty Extremalne

--- Dzwonki do Nokii https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71615 ---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zerknijcie na to: www.trzysiedem.prv.pl---Moi kumple malują od 3 lat i chyba nieźle im to już wychodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1068 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7751
slabe...
>
>
> zart.. spoko jest ale pocwiczcie jeszcze ttroche

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiesz widac ze jestes początkującym grafficiarzem za dobre to to nie jest ale cwicz malowanie dalej

NO PAIN NO GAIN!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem to lipa. jakies nedzne te wasze wrzuty. ciesze sie ze u mnie w miescie za duzo takich nie ma:P[pozdro dla WhiteStok'u]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
a dla mnie git

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Kung-Fu Shaolin (Długa Pięść, Biały Żuraw)

Pozdrawiam, Paweł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
To chyba raczej jakiś freestyle niż jakaś przemyślana akcja. Spontanicznie dobrze można malować po paru latach praktyki...Natomiast jeśli popełniliście te bazgroły w przemyślany sposób to radzę wam zabrać się za coś innego bo tracicie czas...dziwi mnie to że jesteś z tego dumny. Chyba nie widziałeś prawdziwych grafów. Przejedz się na Warszawski Służewiec i przypatrz siędokładnie jak się robi graffiti.
Jeśli chcesz poprawić swój styl..nauczyć siętrochę o światłocieniu,perspetywie i kolorystyce to zapisz się na lekcje rysunku do akiegoś artysty plastyka albo najlepiej do architekta...
Powodzenia i Szczęścia w Nowym Roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
Michau i cuba69 mają rację - takie bazgroły tylko szpecą budynki! Poćwiczcie trochę w piwnicach, albo gdzieś na odludziach, a nie od razu rzucać się na głębokie wody. Sorry, ale to jest strasznie szpetne i współczuję ludziom, którym zamalowaliście sklep albo blok.

Michau - przejeżdżałem kilka razy przez Warsaw City. Czy Służewiec to część takiego dłuuuugiego muru, na którym jest dużo pięknych wrzutków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Takie średnie, ale bez tył malutkich napisów koło tych rusunków byłoby lepsze - po kija te małe są ?

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAKIETA TENISOWA ...JAKA ?

Następny temat

Skate Parki

WHEY premium