SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gochan

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
też sie zgodze co do jego wiedzy...

konserwatorMuzyka, film i książka

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie moge stwierdzic czy ma wiedze bo ja jej nie mam na ten temat i mogłby mi wciskac kity a ja bym w to wierzył

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twisters ja jestem modem ale na vzn. Gdybys mogl mi na maila podeslas rozne ciekawostki co potrafi mod to bylbym ci BARDZO wdzieczny.


Moderator Forum Zjawisk Niewyjasnionych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
koleszka przesadziłes troche

Moderator gierów komputerowych
*Członek MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*Niszczyć swoich wrogów należy !
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
jw

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw gochan=spoko koles
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
niehcce tylko zeby zydki glosowali!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
O - nie wchodzę raczej do tego działu więc mnie zaciekawiłeś - zapasy trenuję w Łodzi w ŁKS styl wolny - o vale tudo nigdy nie mówiłem, tylko myślałem o przygotowaniu się. A aktualnie być może wezmę się też trochę za trójbój
ponieważ na uczelni może być to dla mnie korzystne. A jeśli znasz ludzi z Łasku - hmmm nie wiem kogo znasz. Jeśli mówisz że niegdy mnie nie widziałeś to może tak być bo startuję niezbyt często. W tym roku byłem tylko na MP juniorów do 20 lat gdzie przegrałem walkę o brąz w wadze 120kg przy wadze ciała 98,7, jadę jeszcze na Kauca 7mego grudnia jeszcze nie wiem w jakiej wadze ale raczej pojadę na 96,będę musiał trochę zbić.
Jak chcesz tak bardzo coś udowodnić to się tam wybierz. Poza tym ja się bardziej udzielam w dziale doping w sportach walki bywam żadko.
W ciągu zycia trenowąłem :
od 6tego roku życia do końca podstawówki - taekwondoe
potem w liceum podnoszenie ciężarów w Konstantynowie
do tego trzy lata temu zacząłem trenować też zapasy a dwa lata temu przestałem trenować podnoszenie ciężarów.
Jak tak się rzucasz (do autora postu) to powiedz mi gdzie ty trenujesz i w jakiej wadze, bo ja nigdy nie uważałem się za mistrza w czymkolwiek, trenuję sobie po prostu - i mam spore wyniki siłowe oraz akrobatyczne
jak na moją wagę ( robię salto w tył i flik-flak chodź ostatnio głównie kombinację rundak-flik-flak lub rundak-salto w tył)
a w zapasach nie jestem wyspecjalizowany i jak widzisz trenuję tylko 3 lata a jak na juniora to mało. Nie wiem gdzie mnie mogłeś widzieć. No cóż
byłeś może na lecie sieradzkim w zeszłym roku (w tym nie byłem) walczyłem wtedy ze Swobodą i Kraską w kategorii 97, przegrałem na punkty obie walki po dwóch pełnych rundach, potem walczyłem w Kraśniku wygrałem pierwszą walkę(z wiśniewskim w tym roku zrobuł brąz na 96 w MP juniorów) a przegrałem drugą(z Czechem), potem na Kauca tak samo - walczyłem na 130 jedyny raz w zyciu (bo potem zmienili na 120) i wygrałem najpierw 11:1 z gościem z budowlanych potem przegrałem z Sęczakiem w drugiej rundzie
było bodajże 9:8 kiedy poszedłem na plecy. Potem wiosną mistrzostwa polski
wygrałem pierwszą walkę przez plecy, wygrałem druga przez plecy przegrałem walkę o wejście do finału z Marcinkowskim i następnego dnia stoczyłem walkę o brąz z takim bardzo wysokim gościem z klubu gospodarzy, prowadziłem na punkty i z braku doświadczenia pociągnąłem na nim odwrotny pas, co sprawiło że z powodu swej długości położył mnie na plecy i nie zdobyłem brązu. W tym roku nie byłem na lecie sieradzkim ani nie jadę do Kraśnika tylko na Kauca gdzie też możesz zobaczyć naocznie, że istniej.
Walkę moją z Sęczakiem możesz obejrzeć na wideo jeżeli on jeszcze ją posiada i jeżeli go znasz. Ogólnie rzecz biorąc nie mam specjalnie co ukrywać więc powiem Ci tyle - nazywam się Andrzej i pojęcia nie mam czy mnie kojarzysz. I niewiele mnie to obchodzi.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.


Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-11-17 10:55:05

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-11-17 11:49:43

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Viva la najazdy kolegow z innych forow.
Swiat bylby nudny bez nich.
Gochan - olej go.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan, ja bym się takiemu ciulowi nie tłumaczył

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkowicie się zgadzam z przedmówcą

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moze nowego moda do dzialu humor??

Następny temat

Van damme nowym Modem w Humorze :-)

WHEY premium