SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukozamina na przeskoki w stawach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
witam! Od dosyć długiego czasu(już ponad rok) odczuwam przeskoki w stawach kręgosłupa na wysokości kręgów piersiowych. Nawet niekiedy odczuwam takie przeskoki w tyle czaszki - zaznaczam że nie miałem żadnego wypadku ani urazu. Pytałem się lekarza a ten powiedział, że to tak ma być i tak sie często dzieje. Ale dla mnie już sie to powoli robie strasznie denerwujące jak po każdym wyprostowaniu sie albo sciągnięciu łopatek słysze dźwięk "krrr" i czuje przeskok kręgów. Czy pomoże mi w tym glukozamina i ile powinienem jej wziąć?? Również przy wyciskaniu sztangi na klate często łopatki mi przeskakują.

Zmieniony przez - Alexandris w dniu 2005-02-24 12:56:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 487
Z siarczanem glukozaminy jest na pewno Artreum ( 60 kapsułek ). Produkuje to Puritan's Pride. Można kupić w aptece, całkiem niedrogo. W jednej kapsułce jest 500 mg siarczanu glukozaminy. Ja jestem zadowolony, mam mniejsze bóle stawów.

"Lasem wprawdzie jestem i nocą drzew ciemnych, lecz kto się ciemni Mej nie trwoży, znajdzie i girlandy róż pod Mymi cyprysami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
Dziękuję za BAAAArdzo wyczerpujące porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
to strzelanie jest najprawdopodobniej indywidualną sprawa twojego organizmu. Po prostu masz taką wrodzoną wadę. Jednak istnieje też prawdopodobieństwo, że te chrzęstanie jest spowodowane np. małą ilościa płynów stawowych. Możesz profilaktycznie zrobić jeden cykl ok 8 tyg. na glukozaminie, albo lepiej na jakims staku glukozaminowym.

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
A co sądzice o Glukozaminie z firmy Arctisan- u mnie jest dosyć tania- 90 kapsułek za 30 zł a 30 za 12 zł.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
Moim zdaniem nie ważne jest jakiej to bedzie firmy glukozoamina, ważne żeby była to glukozoamina i w odpowiedniej ilości.Kupuj więc najtańszą. Pozdrawiam.

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a co to za firma Artsan?? bo z tego co wiem produkują chyba fotele do masażu w bajońskich cenach...
i nie jest nieistotne jaką glukozamine kupujesz...
ma to być siarczan glukozaminy...
a cena też nie rewelacyjna...
Olimp ma dobry siarczan glukozaminy z chondroityną 90kapsułek za ok 40zł... a to jest bardzo dobry a co najważniejsze sprawdzony produkt...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
No tak - siarczan glukozoaminy - sorki za brak precyzji

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
byłem s klepie i sprawdziłem zawartość i jedna kapsułka zawiera bodajże 500 mg siarczanu glukozaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a jak z wytrenowaniem mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie kręgosłupa w stanie nie "rozlatującym się", może masz poluzowane więzadła, może przestrzenie międzykręgowe masz zbyt duże... tego może być wiele a dodanie glucosaminy można uznać za dobry krok jako profilaktyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2125
120 kapsułek Glucosaminy Olimpa kupisz za jakies 45zł, ale w dawce 750mg czyli dwie dziennie-bardziej sie opłaca, do tego polecam MSM, które szybciej Cie wyleczy z dolegliwości, bo odpowiada za nieco inny, aczkolwiek bardzo istotny budulec stawu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2145
Lekarz ma racje, takie "strzelanie" polaczen stawowych to norma. jak sie rano przeciagasz to nawet powinno wszystko sobie ladnie postrzelac. Zauwaz ze wizyta u np. kregarza polega glownie na "ponastawianiu" kregoslupa, czemu towarzysza wlasnie takie chrupania i strzelania. A glukozamina nie zaszkodzi profilaktycznie przy treningach .

Pozdrawiam,
ALBERT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po 40-tce

Następny temat

zma

WHEY premium