SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino zabezpieczenie??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
kumpel startuje z cyklem metka 20mg ed ale chlopak cholernie gino sie boi :/ czy moze tamoxifen dziennie szamac po20mg ed?? od kilku osob slyszalem ze tak mozna dla zabezpieczenia ale kilka pisalo ze nie bo zachwieje sie rownowage miedzy estrogenami ze po takim dzialaniu spada poziom estrogenow a to zle na cyklu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6609
Wszystkie syntetyczne witaminy i dodatki są słabiej wchałaniane przez organizm niż te naturalne pochodzące z pożywnienia. Dlatego powinno się je przyjmować po posiłkach. Miałem to na technologii żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10mg starczy jak sie boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze wziasc ale 10mg powinno starczyc.

jak ktos ma tendencje to i przy 20 moze zlapac tak na marginesie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
a jak zrobic przy tabsach 20mg ?? przeciac tabse??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6609
z tego co ja czytałem to powinien zrobic tak:
musi miec pod ręką paczke nolvy gdy zauważy pierwsze objawy gino musi atakować dawke 40mg aż do momentu nawrotu. Pożniej do końca cyklu powinien ciągnąć dawkę rzędu 20 lub 10mg.
Jeżeli chce profilaktycznie od samego początku to 10mg.
Z opinii innych użytkowników wynkia, że w praktyce taka dawka nie ogranicza przyrostów, jedynie może mniej wody naciągnąć=> czyli dobrze.
Niech wypowiedzą się bardziej doswiadczeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Dla mnie expert jakim jest Gregor ian juz sie wypowiedzial:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
przetnij tablete na pol

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
i ostatne pytanie - na noc??z rana?? na pusty zoladek ????jednym slowem kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
po sniadaniu

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
napewno nie na pusty zoładek , a to juz zalezy od ciebie czy wolisz rano czy wieczorem . ja zawsze biore na wieczor z witaminami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Nie no ale witaminy, czosnek i omege mozna na pusty ?? czy tez lepiej po posilkach ??:) w koncu to wszystko chemia:)

Dzieki za odpowiedz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła i rzeźba

Następny temat

metka na podtrzymanie?

WHEY premium