SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREN+ NANDROLON= GINO?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
bede chciał połaczyc te dwa soki z tesciem... jak wielkie jest prawdopodobienstwo wystapienia gino?? i czy wogóle jest... bo przegladajac ruzne cykle naszych soąsiadów, widze ze tam normalnie łaczą te dwa srodki, wiec jak to w koncu wyglada??

" 4 lata przerwy od SFD "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
prawie pewne
doloz wins a troche obnizszysz szanse
na is jest duzy temacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
czyli nolva z provironem nic nie zdziała tak ja przy testosteronach?

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
http:// imperium-sportu . pl/nastpny-vt9057.html?postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=35262ca9ad0031ad50c383e20eb38e17

tu masz sporo fajnego info :D

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
georg,ta strona niedziala,reggi a jaka deke chcesz laczyc?deconate czy superke czy co?a wogole po co laczyc?jedz tak jak ja najpierw prop z trenem, a potem tren zmien na supre czy cos,i lecisz dalej do konca,wszyscy mi tak rozpisywali,na poczatek dorzuc jak chcesz mete powiedzmy po 20 mg na 25 dni czyli 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
lobo chciałem sprubowac połaczyc z superką, no ale widze ze nie ma co ryzykowac prawdopodobnie zrobie tak jak ty tylko ze tren beda walił 100mg e2d, propa 100mg e2d, do tego jeszcze dodam 200mg polki od 1-6 tygodnia. zobaczymy

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
http:// imperium-sportupl/nastpny-vt9057.html?postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=35262ca9ad0031ad50c383e20eb38e17



w miejsce wstaw kropke (.) i bedzie smigac

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
szczerze polecam ominac pierwsza strone z wypocinami durala ...

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
reggi - zamiast Nandrolonów ludzie używają Boldenonu - prawie to samo co Deca tyle, że nie walisz wodą, podnosi się liczba erytrocytów - zwiększa się tym samym objętość krwi a tym samym z kolei większa waskularność - użylnienie - to jest środek naprawdę pierwsza klasa!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
uriel waliłem juz boldka BD razem z omą i wiem ze jest pierwasz klasa, masa na nim zrobiona zostaje i jest bardzo dobrej jakosci.
a z boldkiem bede walił tren na wiosne + wini:) teraz chce nabrac dobrej i duzej masy URIEL jaką diete radzisz do trenu + prolo+ prop?

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
ups założyłem osobny post żeby nie robić burdelu tu

sorki

Zmieniony przez - paciorek_s w dniu 2004-10-19 14:42:23

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

;)

Następny temat

Co myślicie o takim cyklu..

WHEY premium