SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino od 3 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Witam. Zacznę od początku. Jako 14 letni bachor ważyłem prawie 100kg. Postanowiłem wziąć się za siebie i mając 16 lat ważyłem 69kg. Zauważyłem, że coś jest nie tak bo mimo sześciopaka na brzuchu mam wystające duże suty i jakby gruczoły jak je uciskam. Pochodziłem po lekarzach dowiedziałem się, że w tym wieku to częste i przejdzie samo(państwowa endokrynolog powiedziała mi, że to od kurczaków->bo są na koksach i odżywek białkowych->bo sypią tam sterydy) Sprawa wygląda tak. Obecnie mam 18 lat znacznie zwiększyłem mase mięśniową, tarki na brzuchu już nie ma ale jest w miare(83kg przy 175wzrostu). Jestem na 2 tygodniu cyklu na propie i sutki troche się zmniejszyły ale nadal wyczuwam te ' gruczoły' jak uciskam. Nolva może pomóć? Czy pozostaje tylko skalpel?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie ma pewności, żęto gin...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Może nie musi pomuc nolva.
Moze masz poprostu lipo jak ja?
Nadmiar tłuszczu i tyle ;d wkrecasz sobie ze coś wyczuwasz ja tez czuje pod sutkiem ale sadze ze to lipo i samo zejdzie jak nie to skalpel ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
no w sumie może to być lipo zważając na to jaki byłem gruby w dzieciństwie. Ale przy lipo to chyba nie ma takich wielkich wystających sutów? A co do wyczuwania gruczołów to jestem pewien, że jest tam coś więcej niż tłuszcz. Cóż, załatwię nolvę. a jak nie pomoże pójdę do lekarza.. tym razem prywatnego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Jak sie tłuszcz nie rowno miernie odlozy to mozesz miec ostajające jak ja.
Teraz juz nie mam najlepsze lekarstwo to schudnac 17 kg ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
nolva to już Ci nic nie pomoże
zmienia się wygląd sutków np przy zmianie temperatury?

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-07-31 10:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
no jak mi zimno czy coś to wyglądają całkiem spoko. Mam jeszcze inny problem. Mianowicie jak już mówiłem koło 3 lata temu schudłem 30kg. Mam teraz bicepsy całe w rozstępach a co gorsza duży nadmiar skóry na nich; moge ją naciągnąc jak gume. Musiałbym chyba mieć ponad 50 w łapie żeby ten nadmiar wypełnić, a do tego mi daleko(obecnie 42). Stosowałem wiele różnych maści na ujędrnienie i roztępy ale jedyne w czym mi pomogły to w niewielkim rozjaśnieniu rozstępów. Istnieje jakaś jeszcze metoda na nadmiar skóry?

Zmieniony przez - Mlodyyy92 w dniu 2010-07-31 16:22:46

Zmieniony przez - Mlodyyy92 w dniu 2010-07-31 16:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh... zmieniam posta bo zaczalem tak kaszlec po tym co napisalem ze jestem ciekaw czy to kara za to moje hamstwo, moze zaraz mi przejdzie :P

Zmieniony przez - kam2048 w dniu 2010-07-31 19:28:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
jeżeli suty zmieniają się pod wpływem temperatury to na stówę lipo !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Dokładnie lipo mam tak samo jak zmino to sie troche zminiają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nawrot gino

Następny temat

Hcg w czasie cyklu ?

WHEY premium