SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino a cykl i nolva prosze o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 515 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58552
IA chyba bedzie dobrym rozwiazaniem bo nie widze jakos zeby leciec do konca na nolvie (samopoczucie itd.)a jak sprawdziloby sie SCITEC Estro Block?? jesli tak to przez jaki czas stosowac IA/Estro Block??

Be The Best!!! f*** The Rest!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
daj nolwy przez pare dni po 40mg jak nie pomoże o femera wykosi do zera tylko nie przesadz z dawka bo jest mocna

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
clopie nawet tego nie dotykaj mmv to najgorszy syf jaki jadlem. zyganie zolcia zawroty glowy .wotroba 3 miechy dochodzila do siebie. zero korzysci.a poza tym sproboj to possac bez odruchu wymiotnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
mam problem i nie wiem co to jest, mianowicie spuchla mi prawa piers kilka dnia przed tym bilem enanthat z nandrolone to moze byc ginekomastia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 515 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58552
jak to spuchla? wyczuwasz jakis guzek pod sutkiem??

Be The Best!!! f*** The Rest!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1501
Po co od razu Nolva a tym bardziej femera ktora jest bardzo mocnym srodkiem .. kup jaki ATD np inhibit E ja sotsuje to podczas cyklu i nie mam problemow z gino... a co wiecej mialem juz taki etap ze sutki byly powiekszone bolaly jak smok i wtedy kupilem inhibit i wszystko powoli wracalo do normy :) a nie ukrywam ze bylem juz lekko podlamany :) na allegro jest duzo ATD lecz z orginalnoscia jest juz roznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak nie miales guzkow to mozesz brac atd na zbicie estero ale jak ktos ma juz gino to to atd h..j da i wtedy fem by cofnoc gino

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

npp metanabol rozpiska

Następny temat

czy nolva razem z antkiem?...czy sam antek?

WHEY premium