SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino - pierwszy w życiu problem z tym..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Witajcie,

Mam nowy problem. Nazywa sie GINO ktore sie robi..w swieta poczulem tworzacy sie gruczol wiekszy pod prawym sutem. Nolve zaczalem brac dopiero po nowym roku. Przez swieta most test 250mg. Nigdy z tym problemow nie mialem. Po braniu 40mg dziennie tamoxa (20mg rano i 20mg na noc) zmniejszylo sie ale nie zniknelo ale pogodzilem sie z tym ze takie mini pod skora bede mial. Niestety jak zmniejszylem dawke tamoxa do 10mg na dzien znowu sie zwiekszylo i dobrze nie jest..leci 500testa week, 250deki week i 50mg metki inj co dwa dni. Czy mozliwe ze jestem tak wrazliwy na deke ze z gino estrogenowego przeszlo plynnie w progesteronowe i stad taki efekt? Nigdy wczesniej nie mialem problemow z gino, nawet na 750mg testa week. Co podpowiecie chlopaki? I jesli jednak wyjdzie ze to gino estrogenowe to tamoxa bede musial jesc dopoki cyklu nie skoncze jesli nie chce zeby mi sie gino powiekszalo? (Ps.nie planuje schodzic z cyklu w najblizszym dluzszym czasie..)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
KruQ
Na pewno jeszcze bardziej ograniczy estrogen i na tym bym się skupił na Twoim miejscu. Progesteron tak bardzo bezpośrednio nie wpływa na gino ale przy jego podwyższonym poziomie estrogeny są bardziej "aktywne" więc może być u Ciebie tak, że nawet to niewielkie podbicie e2 ponad normę powoduje gino.
Moja rada to najpierw sprowadź estrogen do widełek i to co najmniej do połowy.


To nie będzie trudne. Tak też zrobię w najbliższym czasie. Najszybciej masteron pójdzie. 50mg e2d czy mniej lub więcej mg?
Exe na czasie niby mam mieć.

Tylko ryje sobie baniak czy uda mi się cofnąć ten guzek pod sutkiem czy już za długo jest ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Miałem podobnie tzn. leciały deki test itp. ale zawsze bez kicka.
Raz dałem do typowego cyklu mete na start i pierwszy raz mi wywalilo gino. Odstawilem metke dalem nolve i zniklo, ale nie do konca. I tak juz zostalo do dzis. Kazdy reaguje na co innego, po 750/1g testa nie mialem a po dodaniu mety 30mg wywalilo.

Zmieniony przez - kux w dniu 2014-01-25 21:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
A tamoxa można brać cały czas czy np. po 2 czy 3 miesiącach robi się już chuynia z czymś mocno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
I czy jest opcja że po odstawieniu metki mi się unormuje trochę to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Mi się zaczynało robić gino na samym testosteronie - tamox nie pomagał, dorzuciłem kabergolinę (bo zacząłem cykl z DD) i suty się uspokoiły - gruczoły przede wszystkim przestały boleć i się może o połowę zmniejszyły.

Wniosek z tego taki, z resztą ktoś tu niedawno wrzucał swoje badania, które to potwierdzają, że kabergolina zmniejsza zarówno prl jak i e2, a moje doświadczenie pokazuje, że może nawet lekko cofnąć gino.

Oczywiście na ciebie może zadziałać inaczej - nie można wyciągać wniosków na podstawie jednego znanego przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kabergolina- nie cofnie ci gino -do autora szukaj femary albo zamiennika tylko ci ona pomoże i cofnie gino

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
snara - myślisz, że ja sobie wymyśliłem :)?

Trochę pokory człowiecze...

Nie twierdzę, że każdemu pomoże - mi pomogła. Znam też przypadek kulturysty, który prezentował swoją sylwetkę na K**, który też miał problemy z gino i zaleczył właśnie bromokryptyną lub kabergoliną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
człowieku z gino walczyłem już przez 3 lata wszystkimi sposobami czy to po trenie czy po dece - mimo brania dostinexu itp - więc wiem co piszę

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
snara
kabergolina- nie cofnie ci gino -do autora szukaj femary albo zamiennika tylko ci ona pomoże i cofnie gino


Chłopaki, spokojnie przede wszystkim. Jeden i drugi może mieć racje. Każdego organizm jest inny.

Jak dawkować tą femare mniej więcej chociaż? I jak długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Ktoś by mógł dopomóc z tą femarą odzywając się na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Jakie badanie zrobić oprócz Estrogen E2? Chce sprawdzić czy to gino od estrogenu czy od brania deki (tutaj nie pamietam czy robić prolaktyne czy progesteron)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o radę odblok

Następny temat

1 cykl SAA

WHEY premium