SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia czy tluszcz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453


Witam Panowie... Mam taki problem... Otoz zauwazylem ze na mojej klacie o dluzszego czasu jest tluszcz... tzn od czasu dojrzewania i zastanawiam sie czy to zniknie, czy to gino czy jeszcze jakis inne gowno... Co prawda jadlem wczesniej mete, m-drol(prohormon) i po tych srodkach nic mi sie nie powiekszylo... Ocencie sami... inaczej moje sutki wygladaja jak jest cieplo i jak jest zimno...nie wiedzialem w ktorym to dziale wstawic... POZDRAWIAM
______________________________

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24626 Napisanych postów 68289 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538500
to ty korwa masz temat o tym jak wbijasz omo
idz do korwa hvja co za dalny na tym swiecie
nie dziw sie ze masz pojechane bo jestes kretyn w hvj !
na moje to gino a silownie sobie odpusc bo nie widac zebys wogole cwiczyl

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
niewiem wgl o hvj ci chodzi

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
to mialem jeszcze przed oma, no i jak zazywalem m-drol po czym tez wystepuj gino nic mi sie nie dzialo

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
wg mnie gino i teraz juz z tym nic nie zrobisz.

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
czemu nic nie zrobie?

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
zanim zaczalem cwiczyc juz to mialem

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
no chyba ze dzem z łowicza

Może źle sie wyraziłem.
Ty sam nie zrobisz, tylko chirurg i jego skalpel.

EDIT: Idź do lekarza!

Zmieniony przez - Kalik1964 w dniu 2010-05-13 22:25:37

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
aha... a ile taki zabieg kosztuje? chcialem isc na badania , zeby sprawdzili czy to gino czy cus, ale raczej teraz jak jestem na cyklu to chyba lepiej nie ryzykowac?

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
chłopcze zostaw SAA w spokoju,bo sobie krzywdę robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
flex... nawet bez SAA mialiem cos takiego, i nie poglebia mi sie to, tyle ze wakacje sie zblizaja i nawet glupio wyjsc nad wode bez koszulki:(

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epithin-e pomoc

Następny temat

Co po cyklu.

WHEY premium