SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145830

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Ale to npp fajnie działa, nabija okrutnie, choć to w sumie początek. Pierwszy kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
SpAiro_
skint73
Trybalem


KRZYCZ TRYBSON!


http://wolnapolska2.wrzuta.pl/film/4I3kKQQg90O/



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
dive_popo
Nie porownuj zony Karpia do swojej kolezaneczki Gibon prosze cie



Dive nie rozumiem co przez Ciebie przemawia ale mow mi tak dalej hehehe i nie widze tez roznicy bo to nie zadna kolezaneczka tylko tez juz zonaP i normalnie bedzie koscielny itd.


tak jak mowie: to ze ktos nie jest pewny to nie znaczy ze zawsze tak musi byc jak on jest nauczony i ze caly swiat taki jest i na tym polega zycie


bierzcie przyklad ze skinta. On jest ze starego pokolenia ktore mialo poukladane w glowach. Nie to co teraz

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Zmiatam Panowie. Trzeba zjeść i do pracy. Śniegu dosypało, będzie wesoła jazda w trasie. Już wczoraj było nieźle, a dzisiaj jeszcze lepiej to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
PrzeGibon
zal mi Was Karpiu to po co sie ozeniles jak nie jestes jej pewny ?


nie szkoda Ci bedzie tego czasu jak sie keidys rozstaniecie?

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2014-01-28 12:27:14


Biorąc pod uwagę Twój niedorozwój emocjonalny to jedyne czego możesz być pewien to śmierć.
Błąd, błąd i jeszcze raz błąd.

Ja jestem pewien mojej żony jak nigdy i zawsze byłem.
Nie po to się żeniłem żeby się rozstawać.
Różne rzeczy się w życiu dzieją, wiadomo.
Tak samo u mnie jak i u Ciebie może się coś zadziać.

Tatuaż, bez komentarza.
Po prostu kolejną, którą będziesz pukał szukaj z tym samym imieniem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8318 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22185
masz problemy z glowa Gibon, nieodrozniasz zauroczenia od milosci, jest pieknie narazie, zamieszkacie razem a po 6-ciu miesiacach sie obudzisz jak popadniecie w codziennosc dlatego takie tatuaze sa dla mnie smieszne, niczego nie mozesz byc pewny, mowie to na wlasnym doswiadczeniu, nawet wlasnej zony

"IT’S NOT HOW MANY TIMES YOU GET KNOCKED DOWN, IT’S HOW MANY TIMES YOU GET BACK UP! A LEGEND NEVER DIES, IT LASTS FOREVER!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Dziękuję Gibonek, ale ostatnio w pracy mnie bardzo flirtuje taka ładna milfka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Skint, npp jest super, co?
Też bardzo lubię ten środek.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
karpiu ale ja zamierzam pukac tylko swoja zone, nie wiem po co ten atak i ogolnie z zoneczka mamy polewke z polaczkow dlatego jedziemy jzu z tad za 2tyg ludzi widze zal dopppe sciska Majkel tak, rozmawialismy duzo nt zdrady. Bardzo duzo

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8318 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22185
Tylko ze ty jestes w 100% wlasnie takim typowym Polaczkiem, pora spojrzec w lustro

"IT’S NOT HOW MANY TIMES YOU GET KNOCKED DOWN, IT’S HOW MANY TIMES YOU GET BACK UP! A LEGEND NEVER DIES, IT LASTS FOREVER!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy Można Łączyć Deke z x-tren-bol Apex

Następny temat

Clen + aeroby + tętno.

WHEY premium