SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
GYMwork
detektyw inwektyw


koorwy yebane w co 2 sklepiej tak robia,
na wystawie zayebista koszula taliowana jak na koxa, wchodze do sklepu a tam wszystko pospinane z drugiej strony , a koszula z polki kwadratowa jak na placka
masakra
Dla mnie odpada, u mnie jest min 4 rozmiary roznicy miedzy klatka, a pasem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 6032 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129141
Pater rehabilitację poprostu mam 4 tygodniu tutaj i nie moge dochodzić tylko muszę leżeć na oddziale bo za dużo zabiegów jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 882 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29175
PakerZbreslau
W t-shirt to nawet od biedy w m-kę wejde, ale wtedy ruchy jak robocop, więc l-ka jest ok for me.

a pępka ci nie widac wtedy w tej mce ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nawet nie, z x-side miałem problem raz z marynarką, bo niestety ale garniak/marynara to musi być dopasowana - źle wymierzyłem, zamówiłem L-kę i nie wszedłem w barkach XD Musiałem wymienić na rozmiar większą.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to jest przy internetowym zamówieniu? Jak chce inny rozmiar to musze zapłacić za dwie przesyłki do nich i spowrotem do mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 882 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29175
num ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Zależy. Większośc firm każe płacić za wysyłkę w obie strony, ale x-side np. dzieli. Bulisz za paczkę do nich, ale wysyłają już tobie na swój koszt.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
I od 200 pln wysyłka gratis tak btw, więc lepiej hurtowo już pokupować. Zwłaszcza, że przekroczyć 200 pln to nie problem.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No szczerze chodząc po sklepach ciężko dorwac takie koszule. Granat z białymi mankietami ekstra, zamawiam po 10tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ta, a na plecach bedzie wisiec jak worek po ziemniakach

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy Można Łączyć Deke z x-tren-bol Apex

Następny temat

Clen + aeroby + tętno.

WHEY premium