SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Super Pump 250

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97725

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
Witam,
sory że odkopuje temat, ale mam pytanie czy po zażyciu Super Pumpa przed trenigiem, długo utrzymują się uwidocznienia żył?
Pozdrawiam

P.S. Sorry za dziwne pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1584
Witam.
Co lepiej kupić NO Xplode czy SuperPump250?

Play hard, go pro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem próbkę przy wadze 66kg i 175cm wzrostu jedna miarka po około 10-15 minutach odczuwalny efekt chęci pójścia na siłownie. Pompy masakryczniej nie odczułem ani użylenia ale to była 1 miarka i 1 raz więc może objawia się w późniejszym czasie.


Ogólem ciekawy produkt smak dobry bez żadnych zastrzeżeń podchodzi pod orenżade kolorem jak i smakiem prawie. Może to efekt placebo może nie ale lepiej mi się robiło trening.

W skali boostera od 1 do 5 dał bym prawie 4 ogółem nie było super szału w sam raz nie za mocno nie za lekko i smak ani zapach nie odrzuca !!

:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2037
Smak super :) Pompa rewelacyjna, po wsypaniu pełnej miarki na 200ml wody. Od razu po spożyciu nabierałem chęci na ćwiczenie. POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 655
A jakie mieliście efekty po całym opakowaniu? Masa, siła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
23kg masy i z 70 raz na laweczce 99,5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 655
Cholerka.
Oprócz tego brałeś cos? Dawkowanie takie jak na opakowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
witam,czy super pump bierze sie w dni nie treningowe ??

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
to jest supel typowo przedtreningowy wiec bierz tylko w dni treningowe chyba że masz za dużo kasy i lubisz ladowac w siebie niepoterzebne ilości supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Kupiłem to cudo bo chodziło mi jedynie o pompe. Gdy jadłem super dumpa samego to przy 1 miarce nie czułem nic,przy 2 było troche lepiej i nawet się pompowałem. Ale gdy dołączyłem SP do Nitrixa to zaczęło mnie naprawde mocno pompować (po samym Nitrixe słabo, to mój 2 10 tyg cykl, po połączeniu nieźle). Ogólnie nie polecam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Gaspari Nutrition - Halodrol-50

WHEY premium